Robotikas sezonu noslēgs ar ātrumsacīkstēm, sumo cīņām un radošajām darbnīcām

21.maijā no plkst.10.00 līdz 15.00 Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes zālē, Kr.Valdemāra ielā 4, notiks robotikas sezonas noslēguma pasākums. Programmā – līnijsekotāju ātrumsacīkstes, robotu sumo cīņas, First Lego League (FLL) misiju izpilde, radošās darbnīcas. Pasākumā aicināti piedalīties 2.-12.klašu skolēni, viņu skolotāji un ģimenes locekļi.

Vienlaikus notiks gan individuāli veicamas aktivitātes, gan komandu sacensības. Individuālajām aktivitātēm iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Komandu sacensībās piedalīsies 2.-12.klašu skolēnu veidotas komandas 1-3 dalībnieku sastāvā. Komandām iespējams piedalīties līnijsekotāju ātrumsacīkstēs, robotu sumo cīņas turnīrā un FLL misiju izpildē. Komandas jāpiesaka līdz 19.maijam pa e-pastu: dzintars.tomsons@liepu.lv vai pa telefonu 63454046 vai 29471460. Pieteikumā jānorāda dalībnieku vārds, uzvārds, klase un skola. Komandas sastāva maiņa un pieteikšana būs iespējam arī 21.maijā no plkst. 9.30 līdz 10.00 pasākuma norises vietā.

Komandas sacensībās ierodas ar iepriekš (mājās) uzbūvētiem Lego Mindstorm NXT2.0 vai EV3 robotiem. Sazinoties ar pasākuma organizatoriem, iespējams vienoties par Lego robota komplekta (bezmaksas) nomu uz sacensību sagatavošanās un norises laiku. Papildus informācija pieejama http://dif.liepu.lv/


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv