“ZINOO Liepāja” aicina uz izziņas darbnīcām ģimenei

“ZINOO Liepāja” aicina uz izziņas darbnīcām ģimenei

4.jūnijā pulksten 12:00 zinātkāres centrs “ZINOO Liepāja”, Autoru ielā 4/6 aicina liepājnieku ģimenes apmeklēt izziņas darbnīcu “Ziedi”. Atklāsim, kā uzzīmēt ziedus pienā, kas notiek, ja ziedus saldē, kā pagatavot papīra ziedu klēpi mammai, kā pārsteigt draugus, izkrāsojot ziedus jebkurā varavīksnes krāsā, un uzzināsim daudz cita par ziediem. Pieteikšanās darbnīcai liepaja@zinoo.lv, 25728867, dalības maksa 3 eur.

Katra mēneša pirmajā sestdienā aicinām bērnus un viņu vecākus kopīgi darboties, lai pašu rokām radītu vai atklātu ko jaunu un nezināmu. 
“Vēlamies piedāvāt iespēju vecākiem un vecvecākiem darboties kopā ar savām atvasēm un kopīgi uzzināt ko jaunu. Mūsdienās paaudžu savstarpējā saikne kļuvusi ļoti nosacīta, mazinājusies arī paaudžu sadarbība mācīšanās procesā, īpaši pilsētā. Tāpēc piedāvājam darbnīcas, kurās iespējams to stiprināt. Ikvienā no darbnīcām rasta vieta gan praktiskiem rokdarbiem un jaunu prasmju apgūšanai, gan nopietnai izziņai, ” skaidro zinātkāres centra “ZINOO Liepāja” vadītāja Ieva Hmieļevska.
Zinātkāres centrs sagatavojis daudzveidīgu darbnīcu programmu līdz pat 2016.gada decembrim, kas piedāvās šādas tēmas: ziedi, ūdens, raķetes, zvaigznāji, optiskās ilūzijas, ledus, sniegs u.c.


Uzziņai:
Zinātkāres centrs “ZINOO Liepāja” ( iepriekš ZILI BRĪNUMI Liepāja) darbu sācis 2016.gada 4.martā, Autoru ielā 4/6. Centrs apmeklētājiem piedāvā interaktīvu ekspozīciju ar vairāk kā trīsdesmit eksponātiem, tematiskas nodarbības bērnudārzu un skolu audzēkņu grupām, nometnes, izziņas darbnīcas, ballītes un eksperimentu izrādes.
Ieva Hmieļevska
ZINOO Liepāja vadītāja
liepaja@zinoo.lv
+371 26596186


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv