Svinēs rudens saulgriežu laiku

Svinēs rudens saulgriežu laiku

Šī gada 29. septembrī plkst. 12.00 Liepājas A.Puškina 2. vidusskolā ar krāšņiem priekšnesumiem un dažnedažādām rudenīgām aktivitātēm sāks svinēt ražas svētkus – Miķeļdienu, kā arī projekta „Rudens laika svētki” (Nr. 2.2.29.1/8.) noslēgumu.

Par projekta mērķi tika izvirzīts – veicināt rudens laika folkloras un tradīciju mantojuma izzināšanu, dažādu paaudžu un tautību sadarbību, toleranci, pieredzes apmaiņu un NVO nozīmes popularizēšanu, nodrošinot kultūru daudzveidības integrāciju un multi-perspektīvu līdzdalību.
Dažādas interaktīvi izglītojošas aktivitātes, lai izzinātu rudens saulgriežu folkloras un tradīciju mantojumu, pusgada garumā kopīgi organizējušas 4 skolas un 1 nevalstiskā organizācija: Liepājas A.Puškina 2. vidusskola, Liepājas 3. pamatskola, Nīcas vidusskola, Grobiņas ģimnāzija un NVO „Zelta rudens”. Projekta laikā realizēto konkursu uzvarētāji, sadarbības partneri un atbalstītāji tiks sveikti noslēguma pasākuma laikā. Aicinām ikvienu interesentu svinēt šos svētkus kopā ar mums, lai kopīgi padarītu tos neaizmirstamus.
Projekts tiek realizēts ar Liepājas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu. Sīkāk par šo un citiem aktuālajiem skolas projektiem informācija pieejama ej.uz/SkolasProjekti2016.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv