“ZINOO Liepāja” paplašina nodarbību klāstu

“ZINOO Liepāja” paplašina nodarbību klāstu

Zinoo Liepāja paplašinājis izglītojošo nodarbību klāstu, ko piedāvā skolu un bērnudārzu audzēkņu grupām. Šoruden tiek piedāvātas vairākas jaunas nodarbības - “Zvaigznāji” un “Misija: laiva” bērnudārza vecāko grupu audzēkņiem un 1.-4. klašu grupām, nodarbība “Astronomijas pamati” un “Ūdens attīrīšana” 1.-6.klašu grupām un nodarbība “Optiskās ilūzijas” 6.-12.klašu grupām.


Pavisam “Zinoo Liepāja” nodarbību klāstā ir trīspadsmit tematiskas nodarbības, kas sniedz zināšanas dažādās dabas zinību jomās. Starp iecienītākajām ir nodarbība “Gaisa raķetes”, “Kosmosa olas nosēdināšana” , “Gudrais plastilīns” un “Elektrība”.
Liepājas mācību iestāžu grupām centra ekspozīcijas apmeklējums ir par pazeminātu cenu Eur 3,00/ personai, savukārt izvēloties nodarbības un centra ekspozīcijas apmeklējumu cena vienai personai ir Eur 5,50. Audzēkņus pavadošajiem pedagogiem centra apmeklējums ir bez maksas.
Ar Zinoo Liepāja pilnu nodarbību, darbnīcu, pulciņu un citu aktivitāšu klāstu iespējams iepazīties zinātkāres centra mājaslapā http://www.zinoo.lv/centri/liepaja/
Uzziņai:
Zinātkāres centrs “Zinoo” Liepājā darbojas kopš 2016.gada 4.marta un apmeklētājiem piedāvā uz fizikas principiem balstītu interaktīvu ekspozīciju, tematiskas nodarbības, kas atklāj fizikas, ķīmijas un dabas zinību likumus, eksperimentu un izziņas darbnīcas, nometnes un ballītes. Zinātkāres centrs Liepājā ir viens no pieciem biedrības “Latvijas zinātnes centru apvienība” izveidotajiem zinātkāres centriem Latvijā.
Ieva Hmieļevska
ZINOO Liepāja vadītāja
liepaja@zinoo.lv
+371 26596186
www.zinoo.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv