Dzīvnieku aizsardzības diena J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā

Dzīvnieku aizsardzības diena J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā

Vēršot uzmanību uz to, cik ļoti būtiski ir rūpēties par dzīvniekiem, arī 4.oktobrī J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā notika dzīvnieku aizsardzības dienai veltīti pasākumi. Visas dienas garumā skolā varēja aplūkot gan skolēnu, gan skolotāju un skolas darbinieku iesūtītos “selfijus” ar saviem mīluļiem- mājdzīvniekiem.

Interesentiem tika arī piedāvāta iespēja tikties ar Liepājas canis terapijas komandu, kura pastāstīja par Canis terapijas metodi, ar kuras palīdzību bērni mācās attīstīt iniciatīvu, pacietību un paškontroli. Jautrā un atraktīvā gaisotnē tika arī demontrēti dažādi paraugtriki ar līdzi paņemtajiem uzticamajiem draugiem- Karo, Alfiju un Mesi.
Pirmo reizi Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienu sāka atzīmēt 1931.gadā Florencē, kad grupa ekologu vērsa uzmanību uz izzūdošo savvaļas dzīvnieku sugu aizsardzības nepieciešamību. Pašlaik Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienā tiek runāts par jebkuras sugas un veida dzīvnieku aizsardzību. Tiek uzskatīts, ka visvairāk cietsirdībai ir pakļauti tie dzīvnieki, kas ir tieši atkarīgi no cilvēka, tādēļ pēdējo gadu laikā šī diena ir pārvērtusies par mājdzīvnieku aizsardzības dienu.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv