Liepājas Valsts tehnikumā notiks "Tehniskā daudzdzcīņa 2016"

Liepājas Valsts tehnikumā notiks

Nākošnedēļ, no 10. līdz 14.oktobrim, visā Latvijā norisināsies Karjeras nedēļa. PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" nedēļa iesāksies ar konkursu "Tehniskā daudzcīņa 2016" otrdien, 11. oktobrī, kurā aicināti piedalīties 7.–9. klašu skolnieki.

Konkursam pieteikušās komandas no Liepājas un apkārtējo novadu skolām. Dalībnieki izmēģinās roku un salīdzinās spēkus tādās nozarēs kā viesmīlība, metālapstrāde, galdniecība un piešūs pa kādai notrūkušai pogai. Šāds konkurss tehnikumā norisināsies pirmo reizi.

12.oktobrī tehnikumā norisināsies seminārs "Karjeras iespējas tūrisma un veismīlības nozarē". Tā mērķis ir iepazīstināt ar tūrisma un viemīlības nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegt informāciju par profesionālās izglītības apguves iespējām. Seminārā piedalīsies Liepājas domes priekšsēdētāja vietniek tūrisma un investīciju jautājumos Jurijs Hadarovičs, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste, Liepājas Tūrisma informācijas centra ienākošā tūrisma speciāliste Evita Valtere un tehnikuma praktikante Madara Eišmate, restorānu "Olīve" un "Fifth bud" menedžere Iveta Dūče, kā arī koncertzāles "Lielais dzintars" restorāna "Tinto" šefpavārs, tehnikuma absolvents Mārtiņš Balceris un tehnikuma nozares specialitātes vadītāja Dzintra Betlere.

13.oktobrī interesenti aicināti uz izglītojošām lekcijām par tēmām "Drošs darbs ārzemēs", ko pulksten 11.30 vadīs Eiropas Nodarbinātības dienesta tīkla EURES konsultants Andris Segliņš. Otra lekcija būs pulksten 13.30 par tēmu "Ko par tevi vēsta tavs izskats" un to vadīs "GA studio" vadītāja un tehnikuma skolotāja Gita Abramčika.

Savukārt piektdien, 14.oktobrī, tehnikumā norisināsies Karjeras nedēļas noslēguma pasākums "Kas es būšu", kurā piedalīsies Liepājas 9. – 12. klašu skolēni. Jaunieši veidos komandas, kuru sastāvā būs pieci dalībnieki un kopā piedalīsies profesiju darbnīcās.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties arī aizraujošās radošās darbnīcās un konkursos.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv