Noskaidroti ZINOO konkursa laureāti

Noskaidroti ZINOO konkursa laureāti

Noteikti izdomas bagātāko Liepājas bērnu darbi zinātkāres centra “ZINOO” izsludinātajā radošo darbu konkursā “Sapnis par kosmosu”, kuri papildina “ZINOO” un Izglītības un zinātnes ministrijas veidoto ceļojošo izstādi “Kosmoss ikdienā”.


ZINOO kosmosa ekspertu vērtējumā par favorītu starp grupu darbiem atzīts PII “Delfīns” 10.grupas “Astoņkājīši” iesniegtais mākslas darbs. No sniegtajiem darbiem atzinību izpelnījies Anastasijas Ovčeņņikovas, Sergeja Račkovska un Franča Gravas veikums. Zīmējumu autoru vidū jāizceļ Toms Cincels un Rihards Skindulis. 

Visi konkursa laureāti aicināti apmeklēt bezmaksas nodarbību “Astronomijas pamati”, kas notiks 19.decembrī pulksten 11:00 “ZINOO” Liepājas filiālē. Tāpat konkursa laureātiem svētku brīvdienās būs lieliska iespēja slidot Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē.
Visi citi konkursa dalībnieki aicināti apmeklēt izstādi no 21.-29. decembrim, apmeklējumu iepriekš piesakot pa tālruni 25728867.
Kosmosa izpētei veltītā ceļojošā izstāde “Kosmoss ikdienā” un Liepājas bērnu radošie darbi “ZINOO” telpās Liepājā, Autoru ielā 4/6 skatāma vēl līdz 29.decembrim, kad interaktīvā izstāde turpinās ceļu uz citām Latvijas lielākajām pilsētām. Izstāde atklāj kosmosa industrijas radīto tehnoloģiju pielietojumu ikdienā un kosmosa inovāciju ietekmi uz cilvēku sadzīvi.

Uzziņai:
Zinātkāres centrs “ZINOO” Liepājā darbojas kopš 2016.gada 4.marta un apmeklētājiem piedāvā uz fizikas principiem balstītu interaktīvu ekspozīciju, 13 tematiskas nodarbības, kas atklāj fizikas, ķīmijas un dabas zinību likumus, eksperimentu un izziņas darbnīcas, nometnes un ballītes. Zinātkāres centrs Liepājā ir viens no četriem biedrības “Latvijas zinātnes centru apvienība” zinātkāres centriem Latvijā.
Ieva Hmieļevska
ZINOO Liepāja vadītāja
liepaja@zinoo.lv
+371 26596186
www.zinoo.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv