Rūķu darbnīca Ķiparciemā

Rūķu darbnīca Ķiparciemā

16.decembrī, atsaucoties Liepājas pirmskolas izglītības iestādes ”Liepiņa” filiāles ”Ķipars” – ”Zaķēnu” grupas audzinātāju Elīnas Šilgales, Zanes Niperes-Niperovičas un auklītes Veras Mickevičas aicinājumam, bērnudārzā ciemojās māksliniece Agnese Rudzīte un Liepājas 8.vidusskolas vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotājs Jānis Rudzītis.

Pirmsvētku laikā Agnese un Jānis mudināja bērnus sajust radītprieku. Jaunajai paaudzei bija iespēja izmēğināt darbu ar rokas instrumentiem un skrūvpistoli jeb urbi, vienlaicīgi apgūstot materiālmācību – darbs ar smilšpapīru, līmi, koku, metālu un krāsām; sadarbību un atbildību par dāvaniņu izveidošanu saviem vecākiem Ziemassvētkos. Tādā veidā izjūtot ne tikai vēlmi saņemt dāvanas, bet arī izbaudīt dāvanu tapināšanas prieku.
Darba procesu piepildīja siltas bērnu čalas, zinātkāres un mīļuma pilna rosība. Rezultātā mazie ķipari nokrāsoja sevi līdz ausīm ar guaškrāsām un radīja divus dažādas sarežğītības pakāpes priekšmetus – Ziemassvētku eglīti un rūķīti.
Paldies mazajiem rūķiem no Ķiparciema un uz sadarbību Ugunīgā Gaiļa gadā!

Informāciju sagatavoja:
Mājturības un tehnoloģiju Metosiskās apvienības vadītājs – Jānis Rudzītis,
grafiķe, gleznotāja – Agnese


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv