Iegūst godalgotas vietas deju čempionātā Polijā

Iegūst godalgotas vietas deju čempionātā Polijā

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) 65 mūsdienu deju dejotāji jau trešo gadu Polijā piedalījās deju čempionātā ''Pasaules deju nedēļas Mikolajkos''. Starptautiskais deju festivāls norisinājās jau 16.reizi un liepājnieki tajā izcīnīja vairākas godalgotas vietas.


Deju grupu sacensības notika mazā Polijas pilsētiņā Mikoljaki, kur vienlaikus uz vairākām skatuvēm uzstājās dejotāji no visas pasaules un nedēļas garumā demonstrēja savus priekšnesumus. Dejotājus vērtēja profesionāla starptautiska žūrija.
Mūsdienu deju metodiķe Aina Apene atzīst: “Lai brauktu uz šāda mēroga sacensībām, jāiegulda milzīgs darbs un jāsagatavo dejotājus augstā tehniskā līmenī. Gūstot pieredzi šādos čempionātos, mēs zinām, pie kā mums vēl ir daudz jāstrādā.”

LBJC dejotāji konkursā startēja dažādās vecuma grupās. Vecuma grupā no 7 līdz 11 gadiem piedalījās aerobikas grupa “Dzirkstelīte” (vadītāja Marina Zuntnere). Jaunākajā grupā no 3 līdz 7 gadiem startēja deju studijas “Rotaļa” meitenes, kuras ieguva finālistu kausu par 5. vietu.

Savukārt junioru grupā startēja deju studijas “Dzintari” divas grupas (vadītāja Monta Sprūde), kuras finālā ieguva kausus par 5. un 6. vietu. Savukārt deju studijas grupa “Rotaļa” ierindojās 4. vietā un ieguva finālistu kausu.

Deju nedēļā no Latvijas vēl piedalījās arī deju studija “Extrai” (vadītāja Dina Bruže) no Liepājas, deju studija “Alegorija” no Milzkalnes un BG deju studijas no Jūrmalas.

Informāciju sagatavoja:
Liepājas BJC jauno žurnālistu pulciņa dalībnieki Diāna Urbāne, Niklāvs Zahars un Ketija Narkēvica-Narēvica
jauniezurnalisti@liepajasbjc.lv
www.liepajasbjc.lv
 


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv