Ripo auto Kalnciemā

Ripo auto Kalnciemā

Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Laumiņa” jaunāko klašu tehniskā modelisma pulciņa dalībnieki skolotāja 14. decembrī, piedalījās Kalnciema pagasta vidusskolas atklātās inerces koka automodeļu ātrumsacensības un automodeļu dizaina konkursā RIPO AUTO –,, Ziemassvētku Kauss 2016’’.

Sacensībās piedalījās 56 skolēni no Rīgas Jaunrades skolas, Talsu 2. vidusskolas, Talsu Bērnu un jaunatnes centra, Brocēnu Kultūras un izglītības centra, Saldus vidusskolas, Kalnciema pagasta vidusskolas, Līvbērzes vidusskolas un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra.
Koka auto modeļu ātrumsacensībās RIPO AUTO “Ziemassvētku kauss 2016” mūsu puiši - jaunāko klašu tehniskā modelisma pulciņa dalībnieki skolotāja A.Bača vadībā komandu kopvērtējumā ieguva godpilno 3.vietu.
Komanda dalībnieki:
Jānis Straume
Tomass Straume
Mareks Burdajs
KārlisMelveris
Līdz medaļai nedaudz pietrūka koka apstrādes pulciņa dalībniekiem, skolotājs Guntars Graudiņš:
Kristeram Sēnvaldam
Dāvim Krētainim
Kristeram Pērkonam
Aleksam Sipenko
Auto modelīšu gatavošanā ir vajadzīgas vairākos mācību priekšmetos apgūtās zināšanas un prasmes. Piemēram – koka, metāla un citu līdzīgu materiālu tehnoloģijās gūtās prasmes un iemaņas (koka auto modelīšus var gatavot arī mācību stundu ietvaros, tā apgūstot vairākas standartā iekļautas tēmas; vizuālā mākslā iegūtas noformēšanas zināšanas, etnogrāfiskās zīmes un raksti; fizikā – inerce, matemātiskie aprēķini u.c.
Dace Tetere


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv