Zinātkāres centri “ZINOO” vēl draudzīgāki skolotājiem

Zinātkāres centri “ZINOO” vēl draudzīgāki skolotājiem

No 2017. gada 1. marta visi zinātkāres centri “ZINOO” skolotājiem nodrošina bezmaksas ieeju/ apmeklējumu. Šāds lēmums pieņemts, lai veicinātu vēl ciešāku zinātkāres centru sadarbību un saziņu ar Latvijas izglītības iestāžu skolotājiem.


Līdz šim skolotājiem tika nodrošināta bezmaksas ieeja, apmeklējot zinātkāres centrus kopā ar klasi. No 1. marta skolotājiem ir iespēja apmeklēt zinātkāres centrus bez maksas gan iepazīstot centru piedāvājumu vienatnē, gan kopā ar kolēģiem vai atpūšoties ar ģimeni. Skolotāji, tāpat kā izglītības pārvalžu un metodisko apvienību pārstāvji, aicināti iepazīt zinātkāres centrus, lai ekskursijās bez maksas izzinātu “ZINOO” piedāvājumu un apmainītos pieredzē par jaunākajām aktualitātēm izglītībā.
Biedrības vadītājs Pauls Irbins uzsver: “Skolotājs ir mūsu svarīgākais sadarbības partneris. Tas ir vēstnesis, kurš strādā divos virzienos. Skolotājs ir pirmais, kurš uz klasi aiznes ideju par “ ZINOO” apmeklējumu, savukārt mēs saņemam atgriezenisko saiti par skolēnu pieredzi, iespaidiem un ietekmi nākotnes mācību procesā. Tas ļauj attīstīt “ZINOO” piedāvājumu. Esmu pateicīgs skolotājiem par viņu darbu un ceru stiprināt mūsu sadarbību nākotnē.”
Zinātkāres centrs “ZINOO” skolotājiem piedāvā pieteikties jaunumu saņemšanai. Katru mēnesi “ZINOO” informē par aktualitātēm, īpašiem piedāvājumiem un idejām mācību satura pilnveidošanai. Pieteikšanās šeit: http://www.zinoo.lv/form/
Uzziņai:
Zinātkāres centrs “ZINOO” savu darbību uzsāka 2011. gadā, atverot pirmo centru Cēsīs, kam vēlāk sekoja vēl trīs centru izveide Rīgā, Daugavpilī un Liepājā. “ZINOO” apmeklētājiem piedāvā uz fizikas principiem balstītu interaktīvu ekspozīciju, tematiskas nodarbības, kas atklāj fizikas, ķīmijas un dabaszinību likumus, eksperimentu un izziņas darbnīcas, nometnes un ballītes.
Visu zinātkāres centru veidotāja ir biedrība “Latvijas zinātnes centru apvienība”. Biedrības biedri un zinātkāres centru līdzdibinātāji ir Cēsu, Amatas, Priekuļu, Pārgaujas, Daugavpils un Liepājas pašvaldības.
Emīls Lukjanskis
Biedrības “ Latvijas zinātnes centru apvienība” ZINOO mārketinga vadītājs
emils.lukjanskis@gmail.com
+ 371 29423324 +371 26680966


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv