Liepājas dzimšanas dienas koncerts “Pasta zīmogs – Liepāja”

Lai ieskandinātu Liepājas dzimšanas dienu, Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LBJC) Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC) š.g. 16. martā plkst. 18.00 organizēs koncertu “Pasta zīmogs-Liepāja”. Bezmaksas biļetes pieejamas LOC informācijas centrā no 5. marta.


“Liepājas Vārna nolēmusi Liepājas dzimšanas dienas laikā izsūtīt vēstules savām māsām- pasaules vārnām, lai pastāstītu, cik lieliskā vietā viņa dzīvo un ka ir izredzēta no visām pasaules vārnām ar to, ka viņai ir ne vien ligzda, bet vesela pilsēta, kurā Vārnu tur lielā godā, vēl vairāk- tā ir viena no šīs pilsētas simboliem,” koncertu ieskicē LBJC direktores p.i. Ineta Klāsone.
Liepājas mūsdienu dejotāji savos priekšnesumos attēlos jūru un romantiku, Liepājas dullumu un pasaules elpu. Dejās tiks pastāstīts par Liepāju, kā labāko vietu savām mājām.
Koncertā piedalīsies Liepājas BJC mūsdienu deju kolektīvs ‘’Rotaļa” (vadītāja Aina Apene), “Dzintari ”(vadītāja Monta Sprūde) un ‘’Dzirkstelīte” (vadītāja Marina Zuntnere). Ar priekšnesumiem uzstāsies arī hip-hop deju studija “Red Lions” (vadītāja Jūlija Titova), austrumu deju grupa ( vadītāja Zita Valka), bērnu un jauniešu teātris “Balagančiks” (vadītājs Jurijs Zinovjevs) un jauniešu koris “Reverberācija” (diriģents Andris Mockus), mūziķis Tomass Kleins un Liepājas Vārnas lomā iejutīsies mūzikas skolotāja Sintija Pīrāga.
Links uz pasākuma afišu: https://failiem.lv/u/kjnvuntwInformāciju sagatavoja:
Liepājas BJC jauno žurnālistu pulciņa dalībnieks Niklāvs Zahars
jauniezurnalisti@liepajasbjc.lv
www.liepajasbjc.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv