Piedalās konkursā "Ķengurs- matemātika visiem"

Piedalās konkursā

23.martā Latvijas skolēni kopā ar skolēniem visā pasaulē sacentās matemātikas zināšanās. Šogad konkursa "Ķengurs" dalībnieku skaits ir izaudzis līdz pat 23885 skolēniem no 247 Latvijas skolām! Liepājas A.Puškina 2. vidusskola šogad šo aizraujošo konkursa dalībnieku pulku papildināja ar 158 dalībniekiem 2.-11.klašu grupā. 

1991. gadā franču matemātiķi popularizēja matemātikas spēli, kuras aizsācējs bija matematikas profesors Pīters Hollorans (Piter Holloran) no Sidnejas. Konkurss- spēle tika nosaukta par godu Sidnejas kolēģim “Ķengurs”. Konkursa-spēles uzdevums „Ķengurs – matemātika visiem” veicināt matemātikas popularitāti un paaugstinā izglītojamo interesi pret to.

Kopā ar Ķenguru un LIP metodiķi Intu Budriķi tika sveikti skolas 1.-5. vietu ieguvēji.
Ar izciliem panakumiem konkursā startēja 9. klases skolēns Alekss Daniels Šipicins, kurš 9. klašu grupā Latvijā šogad ieguva 1. vietu.
Īpaši atzīmējami vēl divi skolēnu sasniegumi- 1. klases skolēns Sergejs Zaharjins, kurš sacentās ar Latvijas 2. klases skolēniem, izpildot uzdevumus 97.7 % apjomā ,ierindojās 74 vietā Latvijā, savukārt 3. klases skolniece Alisa Denysenko, izpildot uzdevumus 99.7% apjomā, ieguva 7. vietu Latvijā.
Konkurss ir īstas sacensības un tā galvenais mērķis ir parādīt bērniem matemātikas pievilcīgo pusi, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un, no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem.
Uz tikšanos konkursā “Ķengurs -2018”!


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv