Sporta svētki “Pienenītē”

Sporta svētki “Pienenītē”

27.aprīlī, spīdot siltai pavasara saulei, pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” notika Jaunliepājas, Zaļās Birzs un Karostas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta svētki sešgadniekiem.


Šogad svētku devīze bija “Sporto lieli, sporto mazi, sporti visi liepājnieki”, akcentējot daļu no plašā sporta veidu klāsta, ar kuru iespējams nodarboties Liepājā.
Ar dažādajiem sporta veidiem bērnus iepazīstināja Karlsons un Liepājas lauva kopā ar PII “Pienenīte” skolotājām, kuras bija rūpējušās, lai bērni pēc apģērba un attiecīgā sporta inventāra, atpazītu pārstāvēto sporta veidu.
Pēc iepazīšanās, svinīgi nolaižot olimpisko riņķus, sporta svētki tika pasludināti par atklātiem un bērni varēja doties izmēģināt savus spēkus Karlsona un Lauvas pieminētajos sporta veidos. Kopumā bija izveidotas astoņas aktivitāšu stacijas.
Stacijās bērni ar lielu prieku un interesi izmēģināja boksu, zivju makšķerēšanu, ralliju, futbolu, volejbolu, florbolu, piedalījās sporta manēžas būvniecībā no lego klučiem, kā arī sniedza deju priekšnesumus, kurus bija kopā ar mūzikas un grupu skolotājām sagatavojuši jau savās iestādēs.
Noslēgumā iestāžu komandas saņēma diplomus, kausus un dāvanas par aktīvu dalību sporta svētkos.
Turpinot tradīciju, tika noskaidrots arī nākošā gada sporta svētku organizators. Nākošgad tiksimies un sportosim Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē “Stārķis”.Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv