Vasaras periodā bērnudārzus apmeklēs vairāk nekā 800 bērnu

Liepājā arī vasaras periodā vairāk nekā 800 bērnu turpinās apmeklēt pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes, tāpēc vasarā dežūras režīmā strādās četri bērnudārzi – “Mazulītis” (Ezerkrasta mikrorajonā), “Gulbītis” un “Sprīdītis” pilsētas centrā un “Stārķis” “Laumas” mikrorajonā.


Kā zināms, Liepājas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes no 26.jūnija strādās pēc apstiprinātā vasaras darba režīma, par ko arī savlaicīgi tika informēti vecāki. Līdz jūlija beigām būs slēgta lielākā daļa pirmsskolas izglītības iestāžu, izņemot bērnudārzus "Saulīte" un "Pūcīte", kuri turpinās darbu visu vasaru.
Bērnudārzos, kuri vasarā strādās dežūras režīmā, būs iespēja nodrošināt arī vietas citu bērnudārzu mazuļiem šo iestāžu slēgšanas laikā. Jūnijā uz bērnudārziem, kuri strādās dežūras režīmā, pieteikti 758 bērni, jūlijā – 603 bērni. Šogad bērnudārzus vasarā apmeklēs par 100 bērniem vairāk nekā pērn. Vislielākais pieprasījums pēc vietas bērnudārzā vasarā ir “Laumas” mikrorajonā.
Augusta sākumā darbu atsāks gandrīz visi bērnudārzi, izņemot bērnudārzus "Kāpēcītis" un "Gulbītis", kur plānoti remontdarbi. Visu vasaru – no 1. jūnija līdz 31. augustam – būs slēgts arī bērnudārzs "Dzintariņš", kur plānots īstenot projektu "Energoefektivitātes paaugstināšana Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Dzintariņš"". Bērnudārzā plānots veikt ēkas siltumizolācijas remontu bojājuma vietās, ēkas jumta, cokola, pagraba pārseguma siltināšanu, logu un ārdurvju nomaiņu, ventilācijas izvadu remontu, apkures sistēmas pārbūvi un citus remontdarbus.

Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv