Dienas nometne „Jauno lēdiju akadēmija”

Dienas nometne „Jauno lēdiju akadēmija”

Jau otro gadu Radošās pilnveides studija “Mākslas Pasāža RADI” un IK “GA studio apvienojas kopīgā radošā projektā, lai vasaras brīvlaikā piedāvātu neparastu nodarbību ciklu “Jauno lēdiju akadēmija”.


„GA Studio” ir licenzēta mācību iestāde. Skolas pedagogi ir kvalificēti, praktizējoši meistari, kas savas profesionālās prasmes jau ir pierādījuši vairāku gadu garumā. Tāpat arī radošās pilnveides studija “Mākslas Pasāža RADI” piedāvā licenzētas mākslas interešu izglītības programmas bērniem un jauniešiem, kā arī neformālās izglītības programmas pieaugušajiem.
Abām studijām apvienojoties radošajā darbā, kopīgi tiks realizēta radoša interesanta nometne “Jauno lēdiju akadēmija”.

Nodarbības tiks organizētas kā atvērta tipa dienas nometne divām vecuma grupām - bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem un 11. – 16 gadiem.

Nometnes norises datumi:
12.06. – 21.06.2017,
10.07. – 21.07.2017.
07.08. -18.08.2017.

Nometne darbosies no 10:00 – 17:00 katru darba dienu, divu nedēļu garumā.
Piedāvātā nometnes programma paredz profesionālu mākslas pedagogu, stila ekspertu vadībā jaunajām lēdijām iespēju iepazīties gan ar mākslas pasauli, gan sejas kopšanu, individuālā stila veidošanu, šūšanu, aksesuāru un rotu izgatavošanu.
Lēdijas gan zīmēs un gleznos, gan veidos dažās rotas un aksesuārus, un daudz citas neparastas lietas.
Nometnes programmas uzsvars tiek likts uz vispusīgi attīstītas, kreatīvas un veselīgi pašapzinīgas personības veidošanos. Nometnes saturs vērsts uz kvalitatīvu, izglītojošu un saturīgi pavadītu brīvo laiku, kas nodrošinās bērnos mākslas uztveres, kreatīvas domāšanas, radošuma, komunikācijas pieredzes veidošanu, nepazaudējot pārsteiguma momentu.

Bērni apgūs dažādas mākslas tehnikas, izmēģinās dažādas šūšanas, grima, zīmēšanas, matu veidošanas tehnikas, tā būs iespēja apjaust pašu varēšanu un veidot pašapziņu. Nometnes noslēgumā paredzēta izstādes atklāšana un pārsteiguma pasākums kopā ar vecākiem.

Vietu skaits nometnē ir ierobežots. Lai pieteiktos nometnē, lūgums zvanīt:
IK “GA studio” direktorei Gita Abramčikai, mob:26329363, e-pasts: gastudio.gita@gmail.com vai
nometnes vadītājai Ilzei Elizabetei Rasai pa tālruni 26379177 vai rakstīt uz e-pastu mp.radi@inbox.lv.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv