Par 6. klašu vēstures konkursu „Manai Latvijai”

Par 6. klašu vēstures konkursu „Manai Latvijai”

3. maijā svētku noskaņās pirms Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas, Liepājas muzejā norisinājās jau 6 gadu par tradicionālo kļuvušais vispārizglītojošos skolu 6. klašu skolēniem veltītais konkurss „Manai Latvijai”, kurā skolēnu komandas parādīja savas zināšanas un prasmes Latvijas vēsturē.

Konkursa mērķis ir rosināt interesi un padziļināt zināšanas par Latvijas un Liepājas vēsturi. Konkursā tika apskatītas tēmas: Latvijas novadi un pilsētas, Latvijas Valsts dibināšana, atjaunošana un pārvalde, Latvijas Valsts simboli, Baltijas valstu un ES himnas, valsts svētku un atceres dienas, Liepājas pilsētas vēsturiskās vietas, kā arī citas saistošas tēmas par vēsturi.
Konkursu organizēja pilsētas vēstures skolotāju metodiskā apvienība sadarbībā ar Liepājas muzeju. Konkursa norisi palīdzēja organizēt Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 11.b klase. Konkursā piedalījās desmit skolu komandas 1. vietu ieguva Liepājas Centra sākumskolas komanda. Pirmo reizi konkursa vēsturē 2.vietas ieguvēji bija 3 skolas : Liepājas Raiņa 6.vsk., O.Kalpaka 15.vsk. un Katoļu pamatskola, 3.vietu ieguva J.Čakstes Liepājas 10.vsk. komanda , tas norāda, ka skolēnu zināšanas un prasmes, uzsākot 6.klasē apgūt Latvijas un pasaules vēsturi, ir augstas.
Kā balvas skolēni saņēma atzinības rakstus un diplomus. Īpašs paldies ikgadējiem konkursa atbalstītājiem: Kino „Balle”, LOC , Liepājas pilsētas Domei un Liepājas IP.


Vēstures un sociālo zinību MA vadītāja Ineta Drēže


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv