Aicina bērnus un ģimenes uz atklātām radošām darbnīcām Liepājas Pētertirgū

Aicina bērnus un ģimenes uz atklātām radošām darbnīcām Liepājas Pētertirgū

‘’Mākslas Pasāža RADI’’ un Liepājas Pētertirgus 25. augustā no plkst. 11:00 – 15:00 piedāvā bērniem un viņu vecākiem piedalīties atvērtajās radošajās darbnīcās, kurās būs iespēja veidot interesantus mākslas darbiņus, izveidot skolai savas grāmatzīmes un citas lietas, kā arī iepazīties ar studijas piedāvājumu, mini izstādi un nodarbībām jaunajam mācību gadam.Aicināti piedalīies visi bērni un viņu vecāki. Diena būs koša un aizraujoša, jo programmas klāsts ir plašs - izglītojoši un izklaidējoši pasākumi, kuru ietvaros būs bērnu radošo darbu tirdziņš un skolnieku un bērnu andele, kur varēs mainīties un tirgoties ar bērnu un skolnieku lietām, Latvijas Valsts Policijas izglītojošā darbnīca un Liepājas Jauniešu mājas darbnīca, kā arī notiks muzikālie priekšnesumi – uzstāsies Bērnu ansamblis ''Tikai tā'' un biedrība ‘’Mūzikas un mākslas centrs’’.

Studijā ‘’Mākslas Pasāža RADI’’ bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ir iespēja apmeklēt vispusīgas, izglītojošas un radošas nodarbības visa gada garumā. Šī vasara studijai ir bijusi īpaši krāsaina – notika ikgadējais bērnu un jauniešu plenērs “Mazā Marīna 2017”, ko atbalstīja Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde, nometnes “Jauno lēdiju akadēmija”, kā arī visas vasaras garumā bērniem bija iespēja piedalīties radošo nodarbību ciklā “Mans radošais brīvlaiks”. Savukārt ar 1. septembri studija atsāks savu ikdienas darba ritmu, piedāvājot bērniem no 4 gadu vecuma un jauniešiem bez vecuma ierobežojuma mākslas un dizaina pamatu nodarbības, kā arī kursus pieaugušajiem – krāsu mācības pamati, gleznošana un citas mākslas nodarbības.
No 25. augusta Liepājas Latviešu biedrības namā būs apskatāma arī studijas audzēkņu gleznoto gladiolu izstāde un gladiolu ziedu izstāde. Izstādes atklāšana 25. augustā plkst. 12:00.

Studijas vadītāja I.E.Rasa stāsta: ‘’Radošās pilnveides studija “Mākslas Pasāža RADI” septembrī svinēs savu trešo jubilej. Un par godu šim notikumam, turpinām papildināt savu piedāvājumu ar jaunām un radošām nodarbībām, izstādēm un citām aktivitātēm, kā arī labdarības pasākumus, piemēram nākamnedēļ kopā ar biedrību “Sanāk” nākamnedēļ organizējam labdarības pasākumu Liepājas bērnu namā, kur kopā ar bērnu nama bērniem veidosim sienas gleznojumu, radot paši savu krāsaino pasauli.’’

Sīkāka informācija zvanot pa ālr. 26379177,vai Mākslas Pasāžas "RADI lapās sociālajos tīklos "Twitter", "Facebook" un "Draugiem.lv".


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv