Aicina pirmsskolas vecuma bērnus “Fastrackids” pulciņos

Aicina pirmsskolas vecuma bērnus “Fastrackids” pulciņos

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs aicina bērnus vecumā no 3 līdz 6 gadu vecumam septembrī pievienoties draudzīgajiem “FASTRACKIDS” pulciņiem, kuros bērns tiek sagatavots skolas dzīvei, apgūstot daudz jaunu zināšanu, attīstot klausīšanās prasmes, disciplīnu klasē un citas skolai nepieciešamās iemaņas.Interesenti aicināti uz pirmo tikšanos ar skolotājām un iepazīšanos ar FasTracKids programmām šā gada 7.septembrī plkst. 18.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Spārni” (Brīvības iela 39.), 3.stāvā.

Programma darbojas Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Spārni” (Brīvības iela 39.). Šī programma bērniem attīsta sociālās prasmes, sagatavošanu dzīvei, galvenokārt skolai. Paaugstina zināšanu dziļumu, aktiermeistarību, līderismu.

FasTracKids programma ir paredzēta diviem mācību gadiem, kuru laikā bērns perfekti tiek sagatavots skolas dzīvei. Bērns apgūst skolas gaitām nepieciešamo aktīvo klausīšanos, disciplīnu klasē, ar ko bieži mūsdienās mēdz būt problēmas. Tas ir atšķirīgs piedāvājums interešu izglītības klāstā. Programmas motīvs ir iemācīt mīlēt mācīšanos.

Programmā bērni apgūst, daudz jauna, noskaidro, cik okeānu ir pasaulē, kāpēc Nāves jūra ir tik sāļa, kas ir molekulas, kā rodas lietus, kas ir magnētiskais spēks utt. Bērni veic daudz un dažādu eksperimentu, darbojas pie interaktīvā ekrāna, stāsta par apgūto viens otram, vecākiem un kameras priekšā.

Jaunums šogad būs programma FasTrack® English valoda, kurā var iesaistīties, sākot no 3 gadu vecuma, tajā izklaidējošā un interaktīvā veidā bērniem tiek mācīta angļu valoda. Atšķirībā no tradicionālajām angļu valodas mācīšanas metodēm, FasTracKids piedāvā īpaši šim nolūkam izstrādātu mācību plānu, kurā ietvertas aktivitātes, kas sniedz bērniem visaptverošu un aizraujošu pieredzi. Šīs programmas ietvaros audzēkņi mācās no burvju mākslinieka Makaji. Makaji un viņa draugi māca angļu valodu ar spēļu, stāstu, mīklu un izaicinājumu starpniecību.

Programmas beigās bērniem ir nodrošināts stabils pamats turpmākai angļu valodas apguvei. FasTrack® English angļu valodas programma ir pielāgota Kembridžas Universitātes iesācēju eksāmenam, kas jānokārto daudziem skolniekiem, pirms tie iestājas angļu valodas akadēmijās vai starptautiskās skolās. Maksa par nodarbībām ir 30 eiro mēnesī.

Plānotie nodarbību laiki:

FasTracKids Fundamental – Otrdiena: 16.00-17.30 vai 18.00-19.30

FasTrack® English – Pirmdiena: 18.00-19.30 vai ceturtdiena: 18.00-19.30

Vecāki kopā ar bērniem arī mīļi aicināti piedalīties Liepājas Bērnu un jaunatnes centra organizētajās 1. septembra svētku svinībās “Vēl viens jaunais gads” Rožu laukumā no plkst. 12.00-15.00!

Visi interesenti tiek mīļi aicināti uz atvērto durvju dienām Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībās no 4. līdz 6. septembrim, no plkst. 13.00 – 18.00.

--
Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 63489132, 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.edu.lv, guntaj@dome.liepaja.lv
Mājas lapa: www.lip.lv
LIP


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv