Akcija „Pastāsti par savu skolotāju!”

Akcija „Pastāsti par savu skolotāju!”


Liepājas Novada fonds un Liepājas Izglītības pārvalde līdz 5. oktobrim aicina ikvienu dalīties atmiņās – pastāstīt par savu iedvesmas skolotāju, īpaši atceroties, ko šī brīža jaunajiem skolotājiem būtu vērts pārņemt.Dalīts prieks ir divkāršs prieks, tāpēc dalīties atmiņās un dalīties ar iedvesmu - pastāstīt citiem - ir vērtīgākais ieguldījums nākotnē. Tik vien – pārdomāt, atcerēties un pastāstīt par savas dzīves labāko skolotāju un vērtīgāko iedvesmu no viņa.

Tāpat kā pagājušajā gadā, aicinām iesūtīt stāstus par dažādu laiku Kurzemes skolotājiem, kuri ir ietekmējuši savu skolēnu izaugsmi un veicinājuši apkaimes attīstību.

Aprakstā jānorāda skolotāja vārds un uzvārds, skola un laiks, kurā viņš ir strādājis vai strādā vēl joprojām.

Pastāstiet, kā Skolotājs strādāja stundā un kāds bija ārpus skolas, lai jaunajiem skolotājiem, kuri tagad uzsāk darba gaitas vai vēl mācās pedagoģiju, būtu paraugs un iedvesmas avots.

Stāsta apjoms – līdz 500 vārdi. Stāsti tiks publicēti Liepājas laikrakstā „Kurzemes Vārds” un apkopoti Liepājas Novada fonda mājas lapā www.lnf.lv, lai sagaidot Latvijas valsts dzimšanas dienu, varam lepoties ar saviem skolotājiem!

Līdz 5. oktobrim stāstus gaidīsim elektroniski e-pastā skolotajustasti@gmail.com vai pa pastu Liepājas Novada fonds, Uliha 18 – 5, Liepāja LV – 3401

Papildus informācija pa telefonu 26808351 Aiga Jaunskalže vai e-pastu liepajasfonds@gmail.com


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv