Veicina paaudžu komunikāciju un sadarbību

Veicina paaudžu komunikāciju un sadarbību

Liepājas A.Puškina 2. vidusskolas neatņemama tradīcija ir paaudžu solidaritātes veicināšana, kopā pārņemot zināšanas, prasmes un pieredzi, kopā strādājot, kopā vienam otru un citus atbalstot.


1. septembrī uz tikšanos ar skolas administrāciju un arodbiedrības priekšsēdētāju Gaļinu Skorobogatovu bija mīļi aicināti skolotāji- veterāni, vecmāmiņu klubiņa dalībnieces. Pieredzes bagātie skolotāji un vecmāmiņas ir vienmēr gaidītas mūsu skolā. Viņas ir ne tikai viesi, bet arī aktīvi spilgtina mācību un audzināšanas darbu.
Mūsu ilggadējie skolotāji pastāstīja par sevi, dalījās atmiņās. Gan S.Kazakeviča, gan R. Dukule, gan J.Jasinska, gan R.Grodska un citas. Vecmāmiņu klubiņa priekšsēdētāja O.Volkova visus sveica ar dzejas rindām. Arī pārējās dalībnieces iepriecināja ar savu radošo pūru.
Direktore E.Plamše, vietnieces N.Zavaruhina un B.Bolšteina vēlēja veselību, pasniedzot nelielus suvenīrus, kā arī iepazīstināja ar darba organizāciju modernizācijas laikā.
Komunikācija un sadarbība starp jaunāko un vecāko paaudzi nodrošina skolas ilgtspējīgu izaugsmi un attīstību. Neaizmirsīsim, ka mums līdzās ir šādi lieliski cilvēki!

Edīte Plamše,

A.Puskina Liepājas 2. vidusskolas direktore


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv