Dabas muzeja ceļojošā izstāde "ZINOO" Liepāja

Dabas muzeja ceļojošā izstāde

Līdz 24.septembrim zinātkāres centra „ZINOO Liepāja” pastāvīgo ekspozīciju papildinās Dabas muzeja ceļojošā izstāde „Latvijas dabas bagātības. No koraļļa līdz virpainītei”. Gatavojoties Latvijas simtgadei, Dabas muzejā tapusi izstāde, kas iepazīstina ar dabas un klimata pārmaiņām, kas notikušas tagadējā Latvijas teritorijā pirms vairāk nekā 400 miljoniem gadu līdz pat mūsdienām.


Izstādes veidotāji aicina izstādi apmeklēt gan dabas draugus, gan tos, kurus interesē, kādas izmaiņas apkārtējā vidē veicinājusi cilvēku rīcība. Savukārt, skolēnu grupām „ZINOO Liepāja” izstādes laikā piedāvās nodarbību „Es – dabas pētnieks”, kas ļaus caur praktiskiem uzdevumiem iepazīt tādus dabas procesus kā koku augšanu, putnu ligzdu veidošanu. Cena par apmeklējumu un nodarbību ir 5 eiro no skolēna.
Papildus tam skolēnu grupām ir iespēja pieteikties uz ekskursijām 12. septembrī, kuras vadīs Dabas muzeja pārstāve Lauma Kupča, sniedzot padziļinātāku ieskatu Latvijas dabas attīstības vēsturē.
Izstāde tapusi projekta „Ceļojošā izstāde „Latvijas dabas bagātības”" ietvaros un būs skatāma Madonā, Jēkabpilī, Liepājā un Alūksnē. Latvijas simtgadei veltītais projekts tiek īstenots ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu. Projektu realizē Dabas muzeja atbalsta biedrība sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.
Interesentiem pieteikties zvanot pa tālruni +371 25728867 vai rakstot ziņu e-pastā liepaja@zinoo.lv.

Madara Bitmane
ZINOO Liepāja galvenā administratore
+371 28475487
liepaja@zinoo.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv