Skolēni muzejā tiksies ar Zemessardzes 44. kājnieku bataljona karavīriem

Skolēni muzejā tiksies ar Zemessardzes 44. kājnieku bataljona karavīriem

Trešdien, 22. novembrī, plkst. 13, Liepājas muzeja ekspozīcijā "Liepāja okupāciju režīmos", K.Ukstiņa ielā 7/9, notiks cikla jaunatnei "Esi viens no mums" trešais pasākums, kurā skolēni varēs iepazīties ar dienestu Zemessardzē.


Zemessardzes 44. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Vilmārs Vecvagaris kopā ar saviem zemessargiem stāstīs par dienesta darba specifiku un uzdevumiem, demonstrēs ekipējumu un ieročus un atbildēs uz jautājumiem.
Tematiskās izstādes "Liepājas garnizons atjaunotajā Latvijā. 1991. – 2017." ietvaros Liepājas muzejs sadarbībā ar Latvijas Republikas Nacionāli bruņoto spēku dislocētajām vienībām Liepājā novembrī rīko pasākumu ciklu jaunatnei "Esi viens no mums". 29. novembrī notiks šā cikla noslēguma tikšanās ar Jūras spēku Mācību centra, ūdenslīdēju mācību daļas pārstāvjiem.
Līdz 30. decembrim Liepājas muzeja ekspozīcijā "Liepāja okupāciju režīmos" skatāma tematiska izstāde par Liepājas garnizonu atjaunotajā Latvijā. Izstāde veltīta Latvijas simtgadei un ilggadējiem muzeja sadarbības partneriem – Latvijas Republikas bruņoto spēku vienībām Liepājā.

Sandra Šēniņa,
Liepājas muzeja vēsturniece


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv