Iepriecina svētkos "Grupu dzīvokļu" iemītniekus

Iepriecina svētkos

Gaidot Ziemassvētkus, 22. decembrī Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas Skolēnu Līdzpārvaldes pārstāvji un 12.klases skolēni, kā arī viņu audzinātāja Agija Bēta rīkoja labdarības akciju Sociālā dienesta struktūrvienībā "Grupu dzīvokļi".

"Grupu dzīvokļu" iemītniekiem tika nogādātas skolēnu un viņu ģimeņu sarūpētās dāvanas un sagatavots Ziemassvētku koncerts. Dāvanas bija dažādas - rūpīgi izgatavotas Ziemassvētku dekorācijas, pašu gatavoti ievārījumi, konservi, pašadītas zeķes un cimdi, dažādi pārtikas produkti, utt.

Pasākuma organizatori patiesi izbaudīja dāvināšanas prieku, jo "Grupu dzīvokļu" iemītnieki un vadītāja Virgīnija Stankuviene bija sarīkojuši sirsnīgu uzņemšanu. Pēc pasākuma jaunieši atzina, ka viņi "dodot ir saņēmuši vairāk", jo mājas iemītnieki bija sagatavojuši priekšnesumu, kas ietvēra pašu sacerētu dzejoļu lasījumus, un jaunieši tika cienāti ar pašceptu kliņģeri un piparkūkām, dāvanā saņemot pašizgatavotas dāvanas! Jauniešu sirdis piepildījās ar mīlestību, un citējot Skolēnu Līdzpārvaldes prezidenta Agra Makarova uzrunas vārdus: "Nekas cits cilvēku nesasildīs, kā vien otra dvēsele...", ir jāatzīst,ka pasākumā skolēni un "Grupu dzīvokļu" iemītnieki sasildīja viens otru.

Veiksmes un labestības pilnu Jauno 2018.gadu!

Viktorija Rače,

Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas Skolēnu Līdzpārvaldes pārstāve 


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv