Katoļu pamatskolas audzēkņiem jaunas formas

Katoļu pamatskolas audzēkņiem  jaunas formas

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) un Liepājas Katoļu pamatskolas audzēkņi sadarbības projekta ietvaros ir izgatavojuši prototipus skolas formai.


LMMDV apģērbu dizaina izglītības programmas 2.kursa audzēknes Maritas Viļumsones vadībā iepriekšējā mācību pusgadā realizēja projektu sadarbībā ar Liepājas Katoļu pamatskolas 8. klasi un audzinātāju Antru Jakovlevu. Tā ietvaros tika projektēti un izgatavoti prototipi skolas formai.
“Projekts noslēdzās 20.decembī ar prezentāciju un fotosesiju LMMDV multifunkcionālajā zālē. Pasākuma ietvaros vizuālā tēla izglītības programmas audzēknes parūpējās par grimu un matu kārtojumiem,” par projektu stāsta LMMDV Apģērbu dizaina izglītības programmas vadītājs Normunds Vamzis.
Projekts bija liels izaicinājums topošajiem apģērbu dizaineriem, jo tērpu dizains bija jāpielāgo katra auguma īpatnībām un jāatrisina tas tehnoloģiski pareizi. Realizējot projektu, bija jāņem vērā izvirzītie dizaina kritēriji. LMMDV pasniedzēji un audzēkņi izsaka paldies Liepājas Katoļu pamatskolai par iespēju sadarboties.
“Esmu ļoti apmierināta ar realizēto projektu, jo tas pavēra jaunas sadarbības iespējas abu skolu skolēniem un skolotājiem. Liepājas Katoļu pamatskolā obligāta prasība ir skolas formu vilkšana, kas reizēm pusaudžu vecumā rada domstarpības, jo jaunieši negrib izskatīties visi vienādi, tāpēc labi, ka saņēmām atsaucību no LMMDV un bija iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Slavējama ir šāda sadarbība, jo jaunieši var tuvāk iepazīt LMMDV apgūstamo profesiju klāstu ne tikai bukletos vai Atvērto durvju dienās, bet praktiskās nodarbībās. Paldies visai radošajai komandai,” uzsver 8.klases audzinātāja Antra Jakovļeva.

LMMDV īsteno šo projektu, lai veicinātu sadarbību starp dažādām izglītības iestādēm un veicinātu izpratni par radošo industriju profesijām, kā arī veidotu pieredzi profesionālajā komunikācijā ar pasūtītāju.


Informāciju sagatavoja:
PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv