Liepājā tradicionāli atzīmēs Frankofonijas dienu

Liepājā tradicionāli atzīmēs Frankofonijas dienu

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) ceturtdien, 8.martā, organizēs Frankofonijas dienu, lai popularizētu skanīgo franču valodu un veicinātu skolēnu interesi par franču valodu un kultūru. Pasākumā piedalīsies Liepājas skolu audzēkņi.


“Marts Liepājas skolēniem ir ne tikai pavasara brīvdienu un angļu valodas eksāmena laiks, bet arī franču valodas svētku mēnesis, laiks, kad visā pasaulē atzīmē Frankofonijas dienu,” stāsta LMMDV franču valodas skolotāja un pasākuma koordinatore Līga Meiruška.
Pasākums norisināsies LMMDV telpās (Alejas ielā 18) no plkst. 12.00 līdz 15.00. Savu dalību pasākumā pieteikušas vairākas Liepājas pilsētas izglītības iestādes - Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, J. Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola, Liepājas Centra sākumskola un Liepājas Universitāte. Pasākumu apmeklēs viesi no Liepājas 7.vidusskolas, Liepājas pilsētas 12.vidusskolas un Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas.
“Tas būs atraktīvs pasākums, kura gaitā darbosies stilistu un mākslinieku darbnīcas, foto stūrītis un skolēni demonstrēs sagatavotos priekšnesumus par tēmu “Frankofonā mūzika,”” paskaidro L.Meiruška.
Frankofonijas diena ir veltīta franču valodai, kas vieno 200 miljonu runātāju visā pasaulē. Frankofonijas dienu mērķis ir veicināt interesi par franču valodas apguvi, kā arī iepazīstināt sabiedrību ar Frankofoniju un tās izpausmes formām - mūziku, teātri, literatūru, mākslu, kino un citām jomām.
LMMDV Frankofonijas dienu Liepājā atzīmē jau ceturto gadu.

Informāciju sagatavoja:
PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv