Būvniecības gada balva – Liepājas Valsts 1. ģimnāzijai!

Būvniecības gada balva – Liepājas Valsts 1. ģimnāzijai!

7.martā apbalvošanas ceremonijā VEF Kultūras pilī paziņoti konkursa Latvijas Būvniecīgas Gada balva 2017 laureāti un konkursa Gada būvinženieris Latvijā 2017 uzvarētāji. Konkursā balva par visveiksmīgāko realizēto fasāžu renovāciju piešķirta Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas ēkai. Apsveicam un lepojamies!Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā 2017. gada beigās tika pabeigta visas ēkas renovācija, atjaunojot iekšpagalma fasādi un labiekārtojot pagalmu. Piecu gada laikā skolai izdevies piesaistīt gan pašvaldības, gan Eiropas Savienības finansējumu gandrīz 3 miljonu eiro apjomā. Ēkas renovācija piecu gadu laikā tika sadalīta 32 kārtās.

Izmantojot Somijas pieredzi, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā no šī gada nodrošināti arī mūsdienīgi un ergonomiski mācību apstākļi. Piemēroti un ērti darba galdi un krēsli tagad ir ne tikai skolēniem, bet arī skolotājiem. Ar skolas labiekārtošanu ir noslēdzies daudzu gadu darbs, lai restaurētu un piemērotu mūsdienu mācību vajadzībām vienu no pilsētas jūgendstila arhitektūras pieminekļiem, kur savulaik mācījusies izcilā latviešu rakstniece Zenta Mauriņa.

Šogad konkurss “Būvniecības Gada balva 2017” norisinājās Latvijas simtgades zīmē. Bija iesniegti kopumā 114 pieteikumi, kas pārstāvēja visdažādāko būvju tipoloģiju un aptvēra visu Latvijas teritoriju, kā arī ārvalstis – Zviedriju un Lietuvu.


Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lv
Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv