Iegūst godalgotas vietas starptautiskā pūšaminstrumentu spēles konkursā

Iegūst godalgotas vietas starptautiskā pūšaminstrumentu spēles konkursā

Marta sākumā Daugavpilī norisinājās II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss „Naujene WIND 2018”. Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi kārtējo reizi pierādīja savu izcilību un ieguva vairākas godalgotas vietas.


II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā piedalījās 210 audzēkņi no 70 mācību iestādēm. Dalībnieki bija no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Izraēlas.
No LMMDV uz konkursu „Naujene WIND 2018” devās 12 audzēkņi ar saviem skolotājiem un koncertmeistariem.
I grupa – Mūzikas skolu 1. klašu audzēkņi:
1.vietu izcīnīja Paula Oleksa - flautas spēles audzēkne (skolotāja A.Buša, koncertmeistare L.Andrējeva);
2.vietu ieguva Ralfs Briljonoks - trombona spēles audzēknis (skolotājs K.Jekševics, koncertmeistare R.Sviriņa);
3.vietu izcīnīja Eduards Caune - trompetes spēles audzēknis (skolotājs D.Seimuškins, koncertmeistare L.Andrējeva);
II grupa – Mūzikas skolu 2.- 4. klašu audzēkņi:
2.vietu ieguva Roberta Plāciņa - 3. flautas klase (skolotāja K.Varažinska, koncertmeistare L.Andrējeva) un Gabriēls Zīverts 3. flautas klase (skolotāja K.Varažinska, koncertmeistare L.Andrējeva);
III grupa – Mūzikas skolu 5.- 7. klašu audzēkņi:
2.vietu izcīnīja Simona Marija Jansone 7. saksofona klase (skolotājs V.Šestilovskis, koncertmeistars N.Kalniņš);
3.vietu ieguva Sandija Ance Edelmane 5. flautas klase (skolotāja K.Varažinska, koncertmeistare L.Andrējeva) un Jorens Daugulis 6. klarnetes klase (skolotājs V.Šestilovskis, koncertmeistars N.Kalniņš).
Diplomus par piedalīšanos saņēma Emīlija Tīna Poga 2.klarnetes klases audzēkne (skolotājs A.Kupjanskis, koncertmeistare R.Sviriņa) un Paula Marta Jonuša 2.saksofona klases audzēkne (skolotāja U.Kalniņa, koncertmeistare R.Sviriņa).
Konkursā piedalījās mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņi, kas tiek sadalīti instrumentu spēles apakšgrupās (flautas spēle, klarnetes spēle, saksofona spēle, trompetes spēle, trombona spēle, eifonijas spēle, tubas spēle). Dalībnieki tika dalīti trīs vecuma grupās: I grupa – Mūzikas skolu 1. klašu audzēkņi, II grupa – Mūzikas skolu 2.- 4. klašu audzēkņi, III grupa – Mūzikas skolu 5.- 7. klašu audzēkņi.
Konkursa žūrijā darbojās Jānis Puriņš (Latvija), Jūlija Baranova (Krievija), SergejsLaščuks(Baltkrievija), Aleksandrs Ničiporovičš (Baltkrievija) un Dariusz Ledzion (Polija). Konkursu rīkotāja Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbība ar Daugavpils novada Kultūras pārvaldi un Daugavpils Universitāti.

Informāciju sagatavoja:
PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv