Šogad ar pašvaldības atbalstu darbosies 21 bērnu un jauniešu atpūtas nometne

Šogad ar pašvaldības atbalstu darbosies 21 bērnu un jauniešu atpūtas nometne

Šovasar Liepājā bērniem un jauniešiem būs iespēja interesanti pavadīt laiku arī kādā no atpūtas nometnēm - ar pašvaldības finansiālu atbalstu darbosies 21 bērnu un jauniešu atpūtas nometne, atbilstoši dažādām interesēm un iespējām bērniem un jauniešiem no 6 līdz 18 gadiem. Pavisam atpūtas nometnēs būs iespēja piedalīties vairāk nekā 900 dalībniekiem.Pašvaldības komisija bērnu un jauniešu nometņu projektu izvērtēšanai Domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa vadībā piešķīrusi līdzfinansējumu 34 047 eiro apmērā 15 dienas un 6 diennakts nometnēm. Pavisam bija saņemti 24 nometņu projekti par kopējo summu 56 765 eiro.
20 atpūtas nometnes darbosies vasarā, sākot no 1. jūnija, bet viena diennakts nometne – rudens brīvdienās no 22. līdz 26. oktobrim.
Nometņu piedāvājums šogad ir plašs un daudzveidīgs – tās ir izzinošas, radošas, sportiskas, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu rosinošas. Liela daļa nometņu veltītas Latvijas simtgades tēmai, iepazīstot gan latviskās tradīcijas, gan Latvijas vērtības – amatniecību, folkloru, nacionālos ēdienus, personības utt.
Dienas nometnes darbosies Liepājas 12. vidusskolā, Ezerkrasta sākumskolā, Centra sākumskolā, Liepājas 8. vidusskolā, A.Puškina 2. vidusskolā, J.Čakstes 10. vidusskolā, 3.pamatskolā, privātsākumskolā “Varavīksne”, Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Spārni”, SIA “Pure Academy”, “Zinoo Liepāja”, kafejnīcā “Stadions” Jūrmalas parkā.
Savukārt diennakts nometnes šovasar būs Bernātu atpūtas bāzē “Draudzība”, Kazdangā, Grobiņā, Kandavā, Vaiņodē. Rudens “Dzīvesveida nometne” jauniešiem no 13-14 gadiem oktobrī notiks Kapsēdes pamatskolā.
Vecāku līdzdalības maksa nometnēs ir dažāda – sākot no 45 eiro par dienas nometnēm un no 66 eiro par diennakts nometnēm. Tas atkarīgs no dienu skaita, ēdināšanas reizēm, plānotajām ekskursijām utt. Lielākā daļa nometņu darbosies no 7 līdz 10 dienām.
Dalībai nometnēs varēs pieteikties no maija sākuma, sazinoties ar nometņu rīkotājiem. Visa informācija par nometņu piedāvātajām programmām un dalības maksu aprīļa beigās būs pieejama Izglītības pārvaldes mājaslapā www.lip.lv .
Kā zināms, nometņu projektu konkursa komisija var piešķirt līdzfinansējumu ne vairāk kā 70 procentus no projekta kopējām izmaksām. Minimālais nometnes dalībnieku skaits – 20, minimālais nometnes ilgums - 7 dienas.


Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv