Aicina pieteikties brīvprātīgos lielākajā Baltijas kājāmgājēju pārgājienā

Aicina pieteikties brīvprātīgos lielākajā Baltijas kājāmgājēju pārgājienā

Starptautiskā pārgājienu organizācija “TrenkTuras” sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību “Jauniešu māja” izziņo brīvprātīgo komandas atlasi lielākajā Baltijas kājāmgājēju pārgājienā Coastline Trek, kas norisināsies š.g. 12.maijā.


Pārgājienu sērija Coastline Trek tiks sadalīta divās teritorijās Baltijas jūras piekrastē – Liepājā (LV) un Klaipēdā (LT), tāpēc tiek meklēti brīvprātīgie, kuri ir gatavi šim fantastiskajam izaicinājumam – organizēt Baltijā lielāko pārgājienu. Izaicinājums ir liels, jo pārgājiena Coastline Trek veiksmīgai norisei no Latvijas puses nepieciešams savākt 100 brīvprātīgos, kuriem vēl pievienosies 150 brīvprātīgie no Lietuvas puses.
Kā saka pasākuma organizatori, “brīvprātīgajiem būs iespēja ne tikai izrauties no mājām un apskatīt neikdienišķu dabas skaistumu, bet līdz ar to arī pilnveidot savas angļu valodas prasmes, nodibināt jaunus (varbūt pat ilgtermiņa) kontaktus ar citas valsts brīvprātīgajiem, kā arī tuvāk iepazīt kaimiņvalsts kultūru, kliedēt vai apstiprināt dzirdētos mītus un varbūt pat izpildīt paša radītus izaicinājumus! Aiciniet draugus, tveriet mirkļus, gatavojieties piedzīvojumiem un gūstiet pieredzi jaunā un neierastā veidā ar visu laiku trakāko pārgājienu organizatoru komandu.” No organizātoru puses tiks nodrošināta brīvprātīgo apmācība, draudzīga izmitināšana, ēdināšana un uzkodas, kā arī saturīga brīvā laika pavadīšana.
Brīvprātīgie aicināti aizpildīt pieteikuma anketu līdz 20.aprīlim (ieskaitot). Gadījumā, ja brīvprātīgajam iespējams iesaistīties komandas darbā ātrāk, lūgums to norādīt anketā.
Sīkāka informācija un saziņa Facebook TrenkTuras Volunteers grupā, mājas lapā www.coastlinetrek.com vai rakstot uz alexvabelis@gmail.com, anna.pelna@gmail.com.
Anketas links:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkR8S7f4LJiS-cIcFuwTr0cLKbsDZvo2dIq1J1vQDIk0HoJQ/viewform
Pasākumu organizē “TrenkTuras” sadarbībā ar Liepājas Tūrisma un informācijas centru un LBJC struktūrvienību “Jauniešu māja”.


Informāciju sagatavoja:
Daira Knipše
Liepājas Jauniešu mājas
Projektu vadītāja
daira.knipse@liepajasbjc.lv
+371 29431835


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv