Mākslas Pasāža RADI aicina uz krāsainām vasaras nodarbībām

Mākslas Pasāža RADI aicina uz krāsainām vasaras nodarbībām


Biedrība – radošās pilnveides studija “Mākslas Pasāža RADI” visas vasaras garumā bērniem un jauniešiem piedāvās plašu nodarbību klāstu. Tajās piedalīties ir aicināts ikviens, kuram ir vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī lietderīgi pavadīt brīvo laiku.


“Mākslas Pasāžā RADI” vēlas Liepājas bērniem un jauniešiem vasaru padarīt īpaši krāsainu un neaizmirstamu. Jau sākot ar 4. jūniju notiks dažādas radošās nodarbības.
Šovasar piedāvājam 2 nometnes - "Mazā Mākslas akadēmija", un bērnu un jauniešu plenēru “Mazā marīna 2018”,. Nometnes un plenērs tiek organizēts saskaņā ar MK 981 noteikumiem.

"Mazā Mākslas akadēmija",
04.06. - 08.06.2018.
23.07. - 27.07.2018.
27.08. - 31.08.2-18.
"Mazā Mākslas akadēmija" darba laiks ir 1 nedēļa, katru darba dienu no 11:00 - 15:00
Nometnē katru dienu būs savi radošie uzdevumi, dienas dalīsies - grafiskā, gleznošana, došanās uz izstādēm, eksperimentālo tehniku dienu. Darbu temps un apjoms tiks pielāgots bērnu nometnes grupas dalībnieku spējām. Darbosimies ne tikai telpās, ja būs labs laiks, iesim arī ārā radoši darboties.

"Jauno lēdiju akadēmija" jau trešo gadu tiek organizēta sadarbībā ar stila skolu "GA studio"
11.06. - 15.06.2018.
16.07. - 20.07.2018.
20.08. - 25.08.2018.
"Jauno lēdiju akadēmija" darba laiks ir 1 nedēļa, katru darba dienu no 10:00 - 17:00
Piedāvātā nometnes programma paredz profesionālu mākslas pedagogu, stila ekspertu vadībā jaunajām lēdijām iespēju iepazīties gan ar mākslas pasauli, gan sejas kopšanu, higiēnu- medicīnas darbinieku ieteikumi, individuālā stila veidošanu, šūšanu, aksesuāru un rotu izgatavošanu, stilīgas garderobes veidošanu, lekcijas par veselīga dzīvesveida pamatprincipiem, deju nodarbības, un protams, būs arī jautras spēles.
Un turpināsim arī ikdienas nodarbības bērniem un jauniešiem, kas notiks divas reizes nedēļā. Ēdināšanas pakalpojumus nodrošinās restorāns “Pastnieka Māja”.

Jūlijā notiks arī ikgadējais bērnu un jauniešu plenērs "Mazā marīna 2018’’, kas norisināsies no 9. jūlija līdz 14. jūlijam paralēli profesionālo mākslinieku plenēram. Plenēru atbalsta pilsētas Kultūras pārvalde un Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.
Nometnes dalībnieki atzīst, ka kopā pavadītais laiks deva iespēju ne tikai radoši strādāt un apjaust savas spējas, bet tā bija arī lieliska iespēja iegūt jaunus draugus.

Studija aicina bērnus un jauniešu pieteikties arī interešu izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla un dizaina pamati”. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā, visas vasaras garumā. Katras nometnes noslēgumā tiek veidota izstāde ar bērnu darbiem.
Vietu skaits ir ierobežots. Pieteiksānās un sīkāka informācija, rakstot uz e-pastu mp.radi@inbox.lv, vai zvanot pa tālr.: 26379177, www.facebook.com/makslaspasazaradi/


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv