Aicina skolēnus un studentus uz elektronikas olimpiādi

18. maijā, Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes telpās norisināsies pasākums “Starptautiskā studentu un skolēnu Elektronikas olimpiāde 2018 (SSEO2018)”. Pieteikties var gan dažādu fakultāšu studenti, gan skolēni un tehnikumos studējošie.

 
Pasākumu organizē Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar uzņēmumu “MikroTik”. Šogad pasākums ir ieguvis prefiksu “starptautiskā”, jo šogad dalībnieku skaitā sagaidāmi arī studenti no Lietuvas. 
Pasākuma laikā dalībniekus gaida teorētiskie un praktiskie pārbaudījumi, tajā skaitā darbs ar radioelektronikas ierīcēm un līnijsekotāju robotu veidošana. Pasākuma laikā tiks novadītas arī vieslekcijas, par kurām parūpēsies pārstāvji no galvenā atbalsītāja puses - “MikroTik”, kā arī viesi no uzņēmuma “Accenture”.
Vecuma ierobežojums pasākumam nav, tomēr dalībniekiem ir jāpārstāv skola, tehnikums, arodskola vai kāda universitāte.

Šogad pasākuma galvenā balva būs portatīvais dators 1000 Eur vērtībā, kā arī 25 veiksmīgākie dalībnieki saņems “Arduino Uno” komplektus ar papilddetaļām.

Pieteikties ir iespējams aizpildot anketu: https://ej.uz/sseo2018-anketa

Dalībnieku skaits ir ierobežots: pasākumā varēs piedalīties tikai 50 dalībnieki.

Sīkāka informācija būs pieejama Facebook eventā “SSEO 2018” (https://ej.uz/sseo2018), kā arī Rīgas Tehniskās universitātes ETF studējošo pašpārvaldes Facebook lapā: https://www.facebook.com/rtuetfsp/


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv