Izglītojošā dienas dabaszinātņu nometne zinātnes centrā "AHHAA"

Izglītojošā dienas dabaszinātņu nometne zinātnes centrā

22. un 29.maijā Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas 4.-8.klašu skolēni projekta Nr. 8.3.2.2./16/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros devās uz zinātnes centru Tartu pilsētā, Igaunijā. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar atklājumiem zinātnē, izzināt kosmiskos plašumus planetārijā, aplūkot izstādi “Jūras briesmoņi!”. 

 

7. klases skolniece Elizabete Cipriķe atzina, ka visaizraujošākā zinātnes centrā „AHHAA”viņai šķita „iespēja izmēģināt un atklāt centra eksponātus pašai ar savām rokām”.
Savukārt fizikas skolotāja Sarma Auziņa atklāja, ka skolēniem laiks „paskrēja nemanot, izzinot tehnoloģiskos izgudrojumus un piedaloties daudzveidīgās aizraujošās aktivitātēs”.
4.un 5.klašu skolēni apmeklēja arī dabas muzeju “Ledus laikmeta centrs” Tartu pilsētā, kur viņiem bija iespēja iepazīties ar ledus laikmeta liecībām: augiem un dzīvniekiem, izprast dabas attīstību pēc ledus laikmeta, kā arī apzināties savu ekoloģisko pēdu un savu personīgo atbildību par planētas nākotni.
Izglītojošā dienas dabaszinātņu nometnē skolēni viesojās arī Latvijas un Igaunijas robežpilsētā Valkā.
Skolotāja Marita Riežniece atzina, ka „kaut arī atpakaļceļā nogurums lika par sevi manīt un miegs pieveica pat visenerģiskākos skolēnus, gūtā pieredze bija patiesi izzinoša, interesanta, saistoša un jautra”.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv