Liepājas 8. vidusskolu pagaidām vadīs Anita Kuncīte

Sakarā ar līdzšinējās Liepājas 8. vidusskolas direktores Jevgenijas Mickēvičas došanos pensijā, 14. jūnijā Liepājas domes sēdē par skolas direktora pienākumu izpildītāju līdz jauna direktora apstiprināšanai nolemts iecelt līdzšinējo direktores vietnieci izglītības jautājumos Anitu Kuncīti.


Dome lēma, ka Anita Kuncīte jaunos pienākumus sāks pildīt no 2018. gada 2. jūlija. Lēmums stāsies spēkā pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanas. Tuvākajā laikā Izglītības pārvalde plāno izsludināt konkursu uz Liepājas 8. vidusskolas direktora vietu.
Anita Kuncīte absolvējusi Liepājas pedagoģijas akadēmiju, ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā kā latviešu valodas un literatūras skolotāja. A. Kuncīte Liepājas 8. vidusskolā nostrādājusi sešus gadus, trīs no tiem - par direktora vietnieci izglītības jomā. Pirms 8. vidusskolas strādājusi DALP 5. vidusskolā un Kapsēdes pamatskolā par latviešu valodas skolotāju. Pildot direktora vietnieka izglītības jomā pienākumus, pierādījusi sevi kā atbildīgu un mērķtiecīgu direktora vietnieci.
Līdzšinējā direktore Jevgēnija Mickēviča par Liepājas 8. vidusskolas direktori strādāja kopš 1997. gada 29. augusta. Liepājas 8.vidusskola viena no pirmajām skolām Liepājā sāka īstenot speciālo izglītības programmu. Skolā ir izglītojušies lietuviešu bērni, ir bijušas atsevišķas lietuviešu bērnu klases, bet no 2001. gada skola mazākumtautību vidējās izglītības programmu īsteno latviešu valodā.Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lvSeko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv