Liepājnieki piedalās Kurzemes novada skolēnu pašpārvalžu forumā

Liepājnieki piedalās Kurzemes novada skolēnu pašpārvalžu forumā

Šī gada 25.novembrī Talsu 2.vidusskolā norisinājās Kurzemes novada skolēnu pašpārvalžu forums, ko rīkoja Talsu novada Bērnu un jauniešu centrs. Uz forumu bija sapulcējušies 99 jaunieši no visas Kurzemes, tai skaitā arī 10 pārstāvji no Liepājas skolām – Liepājas 1.valsts ģimnāzijas, Liepājas 2.vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5.vidusskolas, Liepājas pilsētas Raiņa 6.vidusskolas, Liepājas 7.vidusskolas, Liepājas 8.vidusskolas, Jāņa Čakstes Liepājas  pilsētas 10.vidusskolas, Liepājas 12.vidusskolas un Liepājas 15.vidusskolas.

Foruma mērķis bija – noformulēt un rast risinājumus dažādām skolu pašpārvalžu problēmām un konfliktjautājumiem. Darbojoties 10 dažādās darba grupās, neformālā gaisotnē, diskusijas veidā iztirzājot konkrēto tēmu, vajadzēja izveidot prezentāciju, atbildot uz jautājumiem : kas jau ir izdarīts, kas vēl ir jādara, kas to darīs un konkrēti risinājumi. Kā arī jāuzved 1 minūti gara etīde, kurā būtu atspoguļots galvenais un centrālais problēmjautājums. Katra darba grupa izteica arī savu vīziju, novēlējumu par šo tēmu.
Foruma noslēgumā katra darba grupa prezentēja paveikto. Pasākums noslēdzās ar cerībām, ka izteiktās vīzijas reiz piepildīsies, jo tās kopā ar krāsainiem baloniem tika palaistas pa vējam, augstu debesīs.

Galvenais šo Liepājas jauniešu uzdevums ir – šīs zināšanas un svaigās idejas produktīvi pielietot nākotnē, jo šis formums ir kā atspēriena punkts, lai Liepājas pilsētā atkal aktīvi atsāktu darboties Liepājas Skolēnu Dome. Kā arī šo iegūto pieredzi jaunieši noteikti lietderīgi izmantos darbojoties arī savās skolu līdzpārvaldēs.

IMG_3444

IMG_3420

IMG_3423


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv