Liepājā notiks Tehniskās jaunrades diena

Liepājā notiks Tehniskās jaunrades diena

Ja vienmēr esi domājis, ka tehniskās lietas nav piemērotas Tev, nāc un pārliecinies par pretējo! Apmeklējot Tehniskās jaunrades dienu, iespējams, atklāsi sevī līdz šim neapzinātu talantu - konstruēt robotus, būvēt spageti makaronu tiltus, vērot, kā ūdens maina krāsu, un uzpūst lielāko ziepju burbuli, radīt elektrību un būvēt laivas.

Ja esi 10-23 gadus jauns, nāc uz Tehniskās Jaunrades dienu 11.decembrī plkst.12:00 – Liepājā, Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiālē, Vānes ielā 4.

Pasākuma laikā pieredzējušu treneru vadībā varēsi izveidot kādu no sacensību disciplīnu „Robotikas darbnīca”, „Ķīmijas laboratorija”, „Laivu doks”, „Energo stacija” priekšmetiem, ar kuriem vēlāk varēsi sacensties ar sava vecuma jauniešiem. Lai pieteiktos, aizpildi pieteikuma anketu, ko var atrast interneta vietnē www.tjd.lv. Dalība pasākumā ir bez maksas un dalībnieki ir nodrošināti ar darbnīcās nepieciešamajiem materiāliem.

Savukārt, ja mājās atradi spageti makaronu paciņu un mazliet līmes, pamēģini jau mājās uzbūvēt 55 cm garu spageti makaronu tiltu! Paņem to līdzi uz Tehniskajām jaunrades dienām, lai sacenstos ar jauniešiem par izturīgākā tilta īpašnieka titulu.

Pasākuma laikā būs arī iespēja uzzināt par dabas, dzīvības un inženierzinātņu studiju iespējām dažādās Latvijas augstskolās, kā arī vērot dažādus ķīmijas un fizikas eksperimentus.

Neaizmirsti, tehniski jaunieši – spējīgi jaunieši!

Tiekamies tur!

Tehniskās jaunrades dienas organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu un Robotikas klubu. Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv