Uzvara konkursa "Profs 2011" finālā

Uzvara konkursa

Piektdien, 9.decembrī, biznesa augstskolā ”Turība” norisinājās konkursa „Profs 2011” fināls, kurā par erudītāko komandu darba tiesību un darba drošības jautājumos tika atzīti Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi. Tā ir jau trešā liepājnieku uzvara konkursa piecu gadu vēsturē. Konkursu „Profs” organizēja Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) sadarbībā ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Liepājnieki no pieciem konkursa pastāvēšanas gadiem jau trešo reizi iegūst 1.vietu konkursa Latvijas finālā 2008, 2010 un 2011. gadā.

Konkursa finālā piedalījās: Ieva Grantiņa (4KF) Elīna Aldermane (4KF), Dita Rutka (4KF), Laila Dreimane (4KK), Kristīne Klāne (4KR), Santa Timbra (4KR), Santa Ulmane (4KR), Ernests Paspārnis (4KR),  Ingars Jansons (4KD), Austris Veinekīts (4KD), jauniešus konkursam sagatavoja Inga Vasermane.

Jaunieši un skolotāja ir ieguldījuši daudz laika un pūliņus, lai kvalitatīvi sagatavotos konkursam. Vilinošas bija konkursa balvas - katram 1.vietas ieguvējam I-Pod Nano atskaņotājs, tomēr ne katrs skolēns ir gatavs pāris stundas dienā veltīt laiku, lai pirmseksāmenu laikā mācītos papildus. Vissarežģītāk bija atrast laiku, lai komanda no dažādiem kursiem sanāktu kopā, lai izpildītu komandas mājas darbus un radošos komandas uzdevumus, taču pieredze rāda, ka vismotivētākie un visizturīgākie jaunieši arī paliek komandas sastāvā un viņiem ir svarīgi aizstāvēt skolas un pilsētas godu.

IMG_4634

IMG_4710

IMG_4713


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv