Liepājā aizvadīta pirmā mūzikas olimpiāde

Liepājā aizvadīta pirmā mūzikas olimpiāde

Aizvadītajā nedēļā Liepājas 15. vidusskolā pirmo reizi norisinājās pilsētas mūzikas olimpiāde, kurā piedalījās 19 skolēni no 11 skolām. Skolēni demonstrēja gan zināšanas mūzikas teorijā, gan sniedza žūrijai skaistu un skanīgu koncertu.

Kā informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes metodiķe Inta Budriķe, Liepājā notiek mācību olimpiādes gandrīz visos mācību priekšmetos, bet mūzikā vēl līdz šim skolēni nebija mērojušies savās zināšanās un talantos. Žūrijā darbojās pilsētas skolu mūzikas skolotāji mūzikas metodiskās apvienības vadītājas Ivetas Loginas vadībā.

Olimpiādē piedalījās skolēni no 5. līdz 12. klasei un startēja divās grupās – tie, kuri mācās mūzikas skolā un skolēni, kuri mūziku apgūst vispārizglītojošās skolās.

Konkursā bija trīs daļas. Pirmajā daļā notika klausīšanās, bija jāatpazīst divi skaņdarbi un rakstiski jāatbild uz jautājumiem mūzikas teorijā. Otrajā daļā skolēni dziedāja un ritmizēja pēc notīm, bet trešajā izpildīja mājas sagatavotu tautas dziesmu.

Pirmo vietu ieguva Amanda Razma, J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolas 8.klases skolniece un Liepājas 15.vidusskolas 7. klases skolniece Valērija Jurčenko, otro vietu – Liepājas 3. pamatskolas 6. klases skolniece Ana Bambuleac un DALP 5.vidusskolas 11. klases skolniece Linda Roskoša, trešo vietu - Daniela Kazakova, Liepājas 8. vidusskolas 6.klases skolniece un Glorija Elizabete Prūse, J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolas 5.klases skolniece.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv