Liepājā ar pašvaldības atbalstu vasarā strādās 200 skolēni

Liepājā ar pašvaldības atbalstu vasarā strādās 200 skolēni

Liepājā šovasar ar pašvaldības finansiālu atbalstu algotu darbu divas nedēļas varēs strādāt 200 bērni vecumā no 13 līdz 14 gadiem. Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde no 18.aprīļa līdz 11.maijam aicina 13-14 gadīgos skolēnus, kuri vēlas strādāt, reģistrēties pie savu skolu sociālajiem pedagogiem.

Skolēni sāks strādāt no 4.jūnija piecās maiņās. Vienā maiņā strādās 40 bērni. Skolēni būs nodarbināti skolu zaļo zonu un sporta laukumu, kā arī pilsētas teritoriju labiekārtošanā. Darbus koordinēs  Liepājas pašvaldības aģentūra „Nodarbinātības projekti”. Darba dienas ilgums – četras stundas, saņemot par to atalgojumu ap 36 latiem.

Tā kā parasti piesakās vairāk strādātgribētāju, skolu vadība un sociālie pedagogi izvērtēs, kuri bērni strādās. Skolēnu saraksts, kuri vasarā strādās, tiks publicēts Izglītības pārvaldes mājas lapā.

Pretendenti tiks izvērtēti, ņemot vērā vairākus kritērijus: skolēns ir no ģimenes, kurai ir trūcīgās vai maznodrošinātās ģimenes statuss; skolēns atrodas aizbildnībā, ir no sociālā riska vai daudzbērnu ģimenes. Taču tas, vai skolēns nāk no trūcīgas ģimenes, nebūs vienīgais vērtēšanas kritērijs - noteiktu skaitu darba vietu piešķirs arī skolēniem ar labām sekmēm un uzvedību, tiem, kuri iepriekšējā vasarā darbā sevi labi pierādījuši.

Liepāja ir viena no nedaudzajām pašvaldībām Latvijā, kura jaunāko klašu skolēnu vasaras darba organizēšanai katru gadu budžetā paredz finansējumu - šogad šim mērķim atvēlēts 11 600 latu.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv