Kauņas sociālie pedagogi apgūst Liepājas pieredzi

Kauņas sociālie pedagogi apgūst Liepājas pieredzi

Aizvadītās nedēļas nogalē Liepājā viesojās Kauņas pilsētas skolu sociālie pedagogi, lai iepazītos ar liepājnieku pieredzi un problēmām darbā ar sociāli nelabvēlīgajām ģimenēm un bērniem.

Kauņas pedagogi viesojās Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolā un tikās ar direktora vietnieci mācību darbā Valdu Mori. Sociālo pedagogu metodiskās apvienības vadītāja Dace Liņķe pastāstīja par starpinstitucionālo sadarbību Liepājā starp dažādām iestādēm darbā ar problemātiskiem bērniem un ģimenēm. Liepājas Universitātes profesore Rita Ukstiņa, pēc kuras iniciatīvas notika šis pasākums, savā uzrunā akcentāja sociālā pedagoga lomu Latvijā.

Lietuvas viesi apmeklēja Liepājas Domes Sociālo dienestu, tikās ar dienesta direktori Ivetu Pūķi un Ģimenes atbalsta daļas vadītāju Anitu Segliņu.

Kauņas viesi atzina, ka īpaši svarīga  darbā ar ģimenēm ir starpinstitucionālā sadarbība starp skolu un sociālajām institūcijām, un šajā jomā no Liepājas kolēģiem esot daudz ko pamācīties. Kā atzina Kauņas delegācijas vadītāja Ruta Žitkiene, viņi cer šo sadarbību turpināt, jo kolēģu pieredze kaimiņvalstī ir svarīga abām pusēm.

Dienas otrajā pusē Lietuvas viesi devās divu stundu garā ekskursijā pa Liepāju.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv