„Keriet Smārtus”

„Keriet Smārtus”

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 11.A klase kopīgi piedalījās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) un Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā darba tiesību konkursā “Smārts. Spēle tiem, kas mācās”. Izturējuši pirmo kārtu, viņi devās uz konkursa pusfināla filmēšanu Mārupē. Mūsu skolas godu pārstāvēja 10 skolēni: Anna Lanka, Baiba Fricsone, Baiba Linde, Asnāte Laškova, Liene Šokolaite, Ieva Ventaskraste, Karīna Dolbina, Sindija Bora, Egils Siliņš, Dzintars Šusts un Mārtiņš Jaunzemis. Visai komandai bija jāizdomā komandas nosaukums un jāizveido komandas prezentācijas video, kuru filmēja un noformēja klasesbiedrs Andris Lieģis. Mēs, nedaudz paspēlējoties ar konkursa nosaukumu, tikām pie savējā - „Ķeriet Smārtus”.

Pusfinālā mums bija jāpieveic 4 sarežģīti uzdevumi – līderu cīņas, viktorīna, darba likumu uzdevums un darba drošības uzdevums.

Lai arī no pusfināla neizkļuvām, zināšanas, ko ieguvām, nekur nepazudīs un mums tās noderēs arī turpmākajā dzīvē. Tieši tāpēc sakām paldies skolotājai Jutai Birzniecei par piedāvājumu un palīdzību, kā arī Kristīnei Loginai, kas sniedza mums ieskatu darba likuma pamatos. Liels paldies mums jāsaka arī klases audzinātājai Elīnai Triščenko par lielo atbalstu visa konkursa gaitā! PALDIES!

Komandas prezentācijas video, kā arī to, kā mums veicās konkursā, varēs vērot LTV 1 programmā 27.aprīlī .

DALP 5.vidusskolas 11.A klases skolniece
Liene Šokolaite

DSC_0138

DSC_0187


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv