Izglītības iestāžu labiekārtošanai papildus izlietos 90 tūkstošus latu

Izglītības iestāžu labiekārtošanai papildus izlietos 90 tūkstošus latu

Liepājas pašvaldības izglītības iestādes tuvākajā laikā plāno iegādāties jaunas mēbeles, mācību līdzekļus, datortehniku, sporta inventāru, mājturības kabinetu aprīkojumu un citas preces par Saeimas papildus piešķirto finansējumu 90 000 latu apmērā, septembrī veicot budžeta grozījumus.

"Prieks, ka esam guvuši atsaucību arī no valsts puses skolām, bērnudārziem, bērnu un jaunatnes centram jauna inventāra, aprīkojuma un mācību līdzekļu iegādei. Pašvaldība pēdējos gados ir ieguldījusi nepieredzētas investīcijas izglītības attīstībā pilsētā, tāpēc patīkami, ka arī valsts mūs atbalsta, " atzīst Domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde.

Par šo naudu izglītības iestādes galvenokārt izvēlējušās iegādāties mācību aprīkojumu, mēbeles un dažādus papildinājumus skolu informatizācijas projekta ietvaros uzstādītajai datortehnikai.  Piešķirto finansējumu Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadalīja skolām un bērnudārziem, atbilstoši izglītojamo skaitam katrā mācību iestādē. Katra izglītības iestāde izvēlējās iegādāties to, kas viņiem visvairāk vajadzīgs. 

Liepājas Valsts 1. ģimnāzija iegādāsies aprīkojumu darbmācības kabinetam, sporta inventāru un trīs projektorus, Liepājas Čakstes 10. vidusskola iegādāsies sporta inventāru, ēveli un urbjmašīnu darbmācības kabinetam, projektorus un kopētāju. Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola papildus sporta inventāram un projektoram iegādāsies arī tautas tērpus deju pulciņam. Raiņa 6. vidusskolā būs jauni mācību līdzekļi, projektors un interaktīvā tāfele. Liepājas 15. vidusskola izvēlējusies papildināt mājturības kabinetu ar jaunu aprīkojumu. Vairākas skolas plāno iegādāties arī videokameras, tāfeles, jaunas mēbeles utt.Lielāko skolām paredzēto finansējuma daļu - Ls 17 381 paredzēts izlietot datortehnikas iegādei.

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā pulciņu vajadzībām būs septiņi jauni datori un projektors, bet Liepājas 2. mūzikas skola nolēmusi iegādāties  jaunus mūzikas instrumentus -  čellu, saksofonu un flautu.

Pašvaldības bērnudārzos galvenokārt iegādāsies projektorus, kopētājus, dažādus didaktiskos materiālus, sporta inventāru, attīstošās spēles, rotaļlietas, garderobes skapīšus, bērnu galdiņus utt.

 
Gunta Jākobsone,

sabiedrisko attiecību speciāliste,

mob.t.29106561

guntaj@dome.liepaja.lv

www.lip.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv