Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde

 

Adrese - Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis - 634 24534
E-pasts - info@liepaja.edu.lv
Reģistrācijas numurs - 90000063151
PVN maksātāja numurs - LV90000063151 

lip.lv/pieteikties

Vadība

Vadītāja - Kristīne Niedre-Lathere
15.kabinets
Tālrunis - 63489136, 29641882
E-pasts - kristine.niedre-lathere@liepaja.edu.lv

Vadītājas vietniece - Linda Markus-Narvila
16.kabinets
Tālrunis - 63489160, 28386749  
E-pasts - linda.markus-narvila@liepaja.edu.lv

Sabiedrisko attiecību speciāliste - Gunta Jākobsone
7.kabinets 
Tālrunis - 63489132, 29106561 
E-pasts - gunta.jakobsone@liepaja.edu.lv

Pedagoģijas nodaļa

Pedagoģiskās nodaļas vadītāja - Alda Ķestere
15.kabinets
Tālrunis - 63489141, 26573981
E-pasts - alda.kestere@liepaja.edu.lv

Eksperte jaunatnes un karjeras jautājumos - Aelita Jankovska
15.kabinets
Tālrunis - 63489143, 26665047
E-pasts - aelita.jankovska@liepaja.edu.lv

Eksperte kompetenču un izglītības jautājumos - Inta Budriķe
15.kabinets
Tālrunis - 63489142, 29123060
E-pasts - inta.budrike@liepaja.edu.lv

Speciāliste bērnu tiesību jautājumos - Dace Liepa
4.kabinets
Tālrunis - 63489144
E-pasts - dace.liepa@liepaja.edu.lv

Pirmsskolas izglītības iestāžu speciāliste - Inga Kārkliņa
7.kabinets
Tālrunis - 63489133, 28389516
E-pasts - inga.karklina@liepaja.edu.lv

Pirmsskolas iestāžu speciāliste - Inta Antonova
18.kabinets
Tālrunis - 63489145
E-pasts - inta.antonova@liepaja.edu.lv

Bibliotekāre - Irina Štāle
18.kabinets
Tālrunis - 63489166
E-pasts - irina.stale@liepaja.edu.lv

Iekļaujošās izglītības atbalsta centrs

IIAC vadītāja - Inese Stepko
1.kabinets
E-pasts - inese.stepko@liepaja.edu.lv

IIAC sekretāre - Ilze Anuze
1.kabinets
Tālrunis - 63489157, 22006088
E-pasts - ilze.anuze@liepaja.edu.lv

IIAC psiholoģe - Irina Jakobsone
1.kabinets
E-pasts - irina.jakobsone@liepaja.edu.lv

IIAC logopēde - Kristīna Strauta
1.kabinets
E-pasts - kristina.strauta@liepaja.edu.lv

IIAC logopēde - Kaiva Žīmante
1.kabinets
E-pasts - kaiva.zimante@liepaja.edu.lv

Administratīvā nodaļa

Juriste - Zane Pomerance
5.kabinets
Tālrunis - 63489168, 29289432
E-pasts - zane.pomerance@liepaja.edu.lv

Personāla vadītāja - Sintija Auce
15.kabinets
Tālrunis - 63424534, 29472085
E-pasts - sintija.auce@liepaja.edu.lv

Iepirkumu speciāliste - Baiba Millere
18.kabinets
Tālrunis - 63489180, 28616433
E-pasts - baiba.millere@liepaja.edu.lv

Sekretāre - Ingrīda Liepiņa
10.kabinets
Tālrunis - 63489181, 26100174
E-pasts - ingrida.liepina@liepaja.edu.lv

Transporta vadītājs - Aleksandrs Narubins
Tālrunis - 29188112

Attīstības un projektu nodaļa

Attīstības un projektu nodaļas vadītāja - Laura Pakule-Krūče
16.kabinets
Tālrunis - 26114020
E-pasts - laura.pakule-kruce@liepaja.edu.lv

Projektu vadītāja - Ilze Cēbere
16.kabinets
Tālrunis - 63489137, 27877560
E-pasts - ilze.cebere@liepaja.edu.lv

Projektu vadītāja - Kristīne Grudule
16.kabinets
Tālrunis - 63489150, 25542719
E-pasts - kristine.grudule@liepaja.edu.lv

Finanšu un grāmatvedības nodaļa

Finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītāja - Svetlana Rozentāle
12.kabinets
Tālrunis - 63489149, 26523916
E-pasts - svetlana.rozentale@liepaja.edu.lv

Finanšu ekonomiste - Iveta Grudule
12.kabinets
Tālrunis - 63489153, 28009921  
E-pasts - iveta.grudule@liepaja.edu.lv

Ekonomiste - Ilze Gretčina
12.kabinets
Tālrunis - 63489148
E-pasts - ilze.gretcina@liepaja.edu.lv

Galvenā grāmatvede - Iruta Šatunova
12.kabinets
Tālrunis - 63489169, 26516371
E-pasts - iruta.satunova@liepaja.edu.lv

Galvenās grāmatvedes vietniece - Aļesja Jaure
2.kabinets
Tālrunis - 63489147
E-pasts - alesja.jaure@liepaja.edu.lv

Vecākā grāmatvede - Marina Mihailova
14.kabinets
Tālrunis - 63489138
E-pasts - marina.mihailova@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Oksana Līvmane
14.kabinets
Tālrunis - 63489151
E-pasts - oksana.livmane@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Dinija Jūrmale
2.kabinets
Tālrunis - 63489172
E-pasts - dinija.jurmale@liepaja.edu.lv

Vecākā grāmatvede - Maija Līne-Buce
3.kabinets
Tālrunis - 63489156
E-pasts - maija.line-buce@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Gaļina Paladija
3.kabinets
Tālrunis - 63489154
E-pasts - galina.paladija@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Astra Kampe
8.kabinets
Tālrunis - 63489161
E-pasts - astra.kampe@liepaja.edu.lv

Vecākā grāmatvede - Inta Doniņa-Lagzdiņa
8.kabinets
Tālrunis - 63489165
E-pasts - inta.donina-lagzdina@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Valentīna Zute
8.kabinets
Tālrunis - 63489158
E-pasts - valentina.zute@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Mārīte Siksna
8.kabinets
Tālrunis - 63489159
E-pasts - marite.siksna@liepaja.edu.lv

Vecākā grāmatvede - Irina Reinfelde
9.kabinets
Tālrunis - 63489162
E-pasts - irina.reinfelde@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Maruta Karazina
9.kabinets
Tālrunis - 63489164
E-pasts - maruta.karazina@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Egita Pēterfelde
9.kabinets
Tālrunis - 63489171
E-pasts - egita.peterfelde@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Sandra Freimane
9.kabinets
Tālrunis - 63489163
E-pasts - sandra.freimane@liepaja.edu.lv

Grāmatvede - Inga Eglīte
9.kabinets
Tālrunis - 63489134
E-pasts - inga.eglite@liepaja.edu.lv

Tehniskā nodaļa

Tehniskās nodaļas vadītāja - Inesa Apoga
17.kabinets
Tālrunis - 63489140, 29243770
E-pasts - inesa.apoga@liepaja.edu.lv

Siltumsistēmu ekspluatācijas inženiere - Jeļena Moroza
17.kabinets
Tālrunis - 63489139, 26390261
E-pasts - jelena.moroza@liepaja.edu.lv

Uztura speciāliste - Vija Udarska
17.kabinets
Tālrunis - 63489155, 29236613
E-pasts - vija.udarska@liepaja.edu.lv

Darba aizsardzības speciāliste - Nataļja Mirošņika
11.kabinets
Tālrunis - 63489146, 26543371
E-pasts - natalja.mirosnika@liepaja.edu.lv

Inženierkomunikāciju piesaistes inženieris - Oskars Kazbuķis
17.kabinets
Tālrunis - 63489135, 26532310
E-pasts - oskars.kazbukis@liepaja.edu.lv

Informācijas tehnoloģiju nodaļa

Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs - Elans Zīverts
21.kabinets
Tālrunis - 63489152, 26374343
E-pasts - elans.ziverts@liepaja.edu.lv

Informācijas tehnoloģiju administrators - Ingars Jansons
21.kabinets
Tālrunis - 63489170, 26545826
E-pasts - ingars.jansons@liepaja.edu.lv

Informācijas tehnoloģiju administrators - Raivis Ragovskis
21.kabinets
Tālrunis - 63434000, 28359085
E-pasts - raivis.ragovskis@liepaja.edu.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv