Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde

Adrese - Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis - 634 24534
E-pasts - info@liepaja.edu.lv
Reģistrācijas numurs - 90000063151
PVN maksātāja numurs - LV90000063151 

lip.lv/pieteikties

Vadība

Vadītāja - Kristīne Niedre - Lathere
15.kabinets
Tālrunis - 63489136
E-pasts - kristine.niedre.lathere@liepaja.edu.lv


Vadītājas vietniece - Linda Markus-Narvila

16.kabinets
Tālrunis - 63489160
E-pasts - linda.markus.narvila@liepaja.edu.lv

Administratīvā nodaļa

Personāla vadītāja - Sintija Auce
15.kabinets
Tālrunis - 63424534
E-pasts - sintija.auce@liepaja.edu.lv

Juriste - Zane Pomerance
5.kabinets
Tālrunis - 63489168, 29289432
E-pasts - zane.pomerance@liepaja.edu.lv

Iepirkumu speciāliste - Baiba Millere
18.kabinets
Tālrunis - 63489180, 28616433
E-pasts - baiba.millere@liepaja.edu.lv

Sabiedrisko attiecību speciālists - Gunta Jākobsone
7.kabinets
Tālrunis - 63489132, 29106561
E-pasts - gunta.jakobsone@liepaja.edu.lv

Projektu vadītāja - Ilze Cēbere
16.kabinets
Tālrunis - 63489137, 27877560
E-pasts - ilze.cebere@liepaja.edu.lv

Projektu vadītāja - Kristīne Grudule
16.kabinets
Tālrunis - 63489150, 25542719
E-pasts - kristine.grudule@liepaja.edu.lv

Pedagoģijas nodaļa

Pedagoģijas nodaļas vadītāja - Alda Ķestere
15.kabinets
Tālrunis - 63489141, 26573981
E-pasts - alda.kestere@liepaja.edu.lv

Pirmsskolas iestāžu speciāliste - Austra Gūtmane
7.kabinets
Tālrunis - 63489133, 26590748
E-pasts - austra.gutmane@liepaja.edu.lv

Speciāliste bērnu tiesību jautājumos - Dace Liepa
4.kabinets
Tālrunis - 63489144
E-pasts - dace.liepa@liepaja.edu.lv

Izglītības metodiķe jaunatnes jautājumos - Aelita Jankovska
15.kabinets
Tālrunis - 63489143, 26665047
E-pasts - aelita.jankovska@liepaja.edu.lv

Pirmsskolas iestāžu speciāliste (reģistrācija PII rindā) - Inta Antonova
18.kabinets
Tālrunis - 63489145
E-pasts - inta.antonova@liepaja.edu.lv

Bibliotekāre - Irina Štāle
18.kabinets
Tālrunis - 63489166
E-pasts - irina.stale@liepaja.edu.lv

Izglītības metodiķe - Inta Budriķe
15.kabinets
Tālrunis - 63489142, 29123060
E-pasts - inta.budrike@liepaja.edu.lv

Finanšu un analīzes nodaļa

Finanšu daļas vadītāja - Svetlana Rozentāle
12.kabinets
Tālrunis - 63489149, 26523916
E-pasts - svetlana.rozentale@liepaja.edu.lv

Galvenā grāmatvede - Iruta Šatunova
12.kabinets
Tālrunis - 63489169, 26516371
E-pasts - iruta.satunova@liepaja.edu.lv

Galvenās grāmatvedes vietniece - Aļesja Jaure
2.kabinets
Tālrunis - 63489147
E-pasts - alesja.jaure@liepaja.edu.lv

Finanšu ekonomists - Mārtiņš Pričins
12.kabinets
Tālrunis - 63489148
E-pasts - martins.pricins@liepaja.edu.lv

Ekonomiste - Iveta Grudule
12.kabinets
Tālrunis - 63489153
E-pasts - iveta.grudule@liepaja.edu.lv

Norēķini par bērnu uzturēšanu p.i.i. - Marina Mihailova
14.kabinets
Tālrunis - 63489138
E-pasts - marina.mihailova@liepaja.edu.lv

Algas norēķinu grupas vecākā grāmatvede - Elīna Kuplēna
8.kabinets
Tālrunis - 63489165
E-pasts - elina.kuplena@liepaja.edu.lv

Tehniskā nodaļa

Tehniskās nodaļas vadītāja - Inesa Apoga
17.kabinets
Tālrunis - 63489140, 29243770
E-pasts - inesa.apoga@liepaja.edu.lv

Siltumsistēmu ekspluatācijas inženiere - Jeļena Moroza
17.kabinets
Tālrunis - 63489139, 26390261
E-pasts - jelena.moroza@liepaja.edu.lv

Informācijas tehnoloģiju speciālists - Elans Zīverts
21.kabinets
Tālrunis - 63489152, 26374343
E-pasts - elans.ziverts@liepaja.edu.lv

Informācijas sistēmu uzturētājs - Ingars Jansons
21.kabinets
Tālrunis - 63489170, 26545826
E-pasts - ingars.jansons@liepaja.edu.lv

Uztura speciālists - Vija Udarska
17.kabinets
Tālrunis - 63489155, 29236613
E-pasts - vija.udarska@liepaja.edu.lv

Darba aizsardzības speciālists - Nataļja Mirošņika
11.kabinets
Tālrunis - 63489146, 26543371
E-pasts - natalja.mirosnika@liepaja.edu.lv


Seko mums

Iesakām

Līdz 1.septembrim

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv

visc.gov.lv