Nodota ekspluatācijā pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" jaunā piebūve

Nodota ekspluatācijā pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte

Liepājas pilsētas pašvaldība un Būvvaldes komisija pieņēmusi ekspluatācijā bērnudārza „Saulīte" jauno piebūvi, kurā būs 128 jaunas vietas mazajiem liepājniekiem. Svinīga bērnudārza atklāšana notiks 17. decembrī, bet bērnu uzņemšana jau ir sākusies.

Domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde kopā ar Būvvaldes, Izglītības pārvaldes speciālistiem un būvniekiem piedalījās bērnudārza „Saulīte" pieņemšanā, pārliecinoties par jaunās piebūves gatavību uzsākt darbu. S.Golde pateicās celtniekiem no SIA "Liepājas celtniecības sabiedrības "Būvnieks"", būvuzraugiem un projekta vadītājiem par labi paveikto darbu, uzsverot, ka jaunā bērnudārza piebūve ir skaistākā Ziemassvētku dāvana mazajiem liepājniekiem. Liepāja tagad varēs lepoties ar vēl vienu modernu, skaistu bērnudārzu, kurš reizē būs arī pats lielākais visā Latvijā. „Saulītē" būs vietas 380 mazuļiem.

Bērnudārzā „Saulīte" veikta ne tikai esošā korpusa modernizācija, energoefektivitātes paaugstināšana, iekšējo un ārējo inženiertīklu nomaiņa, kosmētiskais remonts ar grīdu nomaiņu, iebūvējamā aprīkojuma un jaunu mēbeļu iegāde un uzstādīšana, saimniecības ēkas rekonstrukcija, sanitāro mezglu renovācija, bet arī jauna divstāvu korpusa būvniecība ar pārejas galeriju uz veco korpusu. Veikta arī apkārtnes labiekārtošana, izveidojot jaunus rotaļu, sporta laukumus, zālienus un celiņus. Projekta kopējās izmaksas ir 1,5 milj. Ls, no kuriem 1,27 milj. Ls ir piesaistītais ERAF finansējums.

Gunta Jākobsone
Sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tālrunis: 29106561
epasts: guntaj@dome.liepaja.lv
www.liepaja.lv

saulite_golde_600


Pirmsskolas izglītības iestāde „Saulīte” tiek apgādāta ar nepieciešamo inventāru

Pirmsskolas izglītības iestāde „Saulīte” tiek apgādāta ar nepieciešamo inventāru

Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē "Saulīte" jau rekonstruētās telpās tiek piegādātas mēbeles un cits nepieciešamais inventārs, kā arī vēl norit beidzamie rekonstrukcijas būvdarbi ERAF līdzfinansētā projekta "Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" infrastruktūras attīstība" ietvaros.

Liepājas Pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” aprīkojums, kas pirms būvdarbu sākšanas tika pārvietots uz 6. vidusskolu glabāšanai, tagad tiek nogādāts atpakaļ uz „Saulīte” telpām, kā arī papildus tiek piegādātas arī jaunas mēbeles un aprīkojums, lai pilnā apjomā nodrošinātu bērnudārzu ar pamatfunkciju veikšanai nepieciešamā inventāra un aprīkojuma nodrošināšanu.

PII „Saulīte” ēka jau ir veiksmīgi nosiltināta un renovēta, bet vēl joprojām tur norisinās pēdējie kosmētiskie darbi, teritorijas celiņu rekonstrukcija, kā arī zaļās zonas atjaunināšana.

Informāciju sagatavoja
Liepājas Izglītības pārvaldes
Sabiedrisko attiecību praktikante
Linda Pukinska

saulite_meb_1
Liepājas PII "Saulīte" jaunā piebūve

saulite_meb_2
Liepājas PII "Saulīte" jaunā piebūve

saulite_meb_3
Tiek pievestas mēbeles

saulite_meb_4
Tiek atvestas gultas

saulite_meb_5
Pagaidām mēbeles tiek saliktas vienkopus, lai pēc tam tās sakārtotu


Projekta gaitas veiksmīgs turpinājums

Projekta gaitas veiksmīgs turpinājums

Veiksmīgi turpinās Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" rekonstrukcijas būvdarbi ERAF līdzfinansētā projekta "Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" infrastruktūras attīstība" ietvaros.

Jaunceļamā korpusa ēkai izbūvēts jau otrais stāvs. Kopš šī gada 8.jūnija celtnieki veiksmīgi uzsākuši esošo korpusu renovēšanas un siltināšanas darbus. Pirms šo darbu veikšanas aprīkojums tika pārvietots uz Liepājas 6.vidusskolu glabāšanā līdz būvdarbu beigām. Papildus tiek veikti jaunu mēbeļu un aprīkojuma iepirkumu procedūras, lai pilnā apjomā nodrošinātu bērnudārzu ar pamatfunkciju veikšanai nepieciešamā inventāra un aprīkojuma nodrošināšanu.

saul1
Jaunceļamais korpuss

saul2
Esošo korpusu siltināšanas darbi

saul3
Projekta attīstības informācija

saul4
Teritorijas kopskats


Liepājas PII "Saulīte" infrastruktūras attīstība

Liepājas PII

Šeit atrodama aktuālā informācija par projekta Nr.3DP/3.1.4.3.0/08.IPIA/VRAA/004 "Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" infrastruktūras attīstība"

 

 

Informācija:


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv