Par ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" īstenošanu

Plašāka informācija apskatāma šeit. 

 


43 iedvesmojoši pasākumi skolēnu karjeras atbalstam

2017./2018.mācību gads projektā “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” iesācies ar vēl vienas skolas iesaistīšanos kā projekta izmēģinājumskolai – tā ir Liepājas A.Puškina 2.vidusskola. 

Šajā mācību gadā ir astoņas izmēģinājumskolas un piecas projektā neiesaistītās skolas. Oktobrī un novembrī jau notikuši 43 pasākumi, kurus ir noorganizējušas gan izglītības iestādes, gan Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar dažādu nozaru profesionāļiem.


Mobilais planetārijs palīdz iepazīt kosmosu

Mobilais planetārijs palīdz iepazīt kosmosu

Liepājas 8. vidusskolā pavisam neilgi pirms mācību gada beigām bija dzirdami skaļi gaviļu saucienu un izbrīns, jo visiem 1.-4. klases skolēniem bija iespēja apmeklēt mobilo planetāriju.


Ar veiksmes stāstiem par sporta karjeru iedvesmo skolēnus jauniem sasniegumiem

Ar veiksmes stāstiem par sporta karjeru iedvesmo skolēnus jauniem sasniegumiem

26. maijā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas zālē, ceļot godā sportista un sporta trenera profesiju, tika sumināti Liepājas skolēni un viņu sporta pedagogi, kuri šajā mācību gadā guvuši uzvaras valsts mēroga sporta sacensībās. Skolēnus ar saviem karjeras izaugsmes stāstiem sporta jomā iedvesmoja Latvijā pazīstami sportisti – ielu vingrotājs un mūziķis Kaspars Zlidnis un fitnesa treneris Māris Šveiduks.


Liepājas vidusskolēni iejūtas pašvaldības mēra lomā

Liepājas vidusskolēni iejūtas pašvaldības mēra lomā

Otrdien, 18. aprīlī Liepājas vidusskolēni piedalījās radošajās darbnīcās “Gudrais mērs”, iejūtoties dažādu pašvaldību mēru lomās. Pasākums notika Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolā ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, to vadīja Ventspils Augsto tehnoloģiju parka pārstāve Egita Želve.


Skolēni iepazīst radiožurnālista darba aizkulises

Skolēni iepazīst radiožurnālista darba aizkulises

31. janvārī Rietumu radio pirmo reizi skanēja pavisam jauns raidījums “Karjeras ziņas”, kurš tapis sadarbībā ar Izglītības pārvaldi projekta “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.


10. vidusskolā viesojas "koučs"

10. vidusskolā viesojas

31.janvārī pie J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā pie 12.klases skolēniem viesojās koučs, jauniešu biedrības “Pacelt pasauli” dibinātāja un vadītāja Dace Briede – Zālīte, lai jauniešiem vadītu nodarbību par mērķu izstrādi, plānošanu un realizāciju.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv